ГУРТ заряджає: Домівка цифрової трансформації

Ресурсний центр ГУРТ запустив Домівку цифрової трансформації – ресурс, покликаний забезпечити громадянське суспільство України технологічними рішеннями й інформацією, що допоможуть ефективніше виконувати їхню місію.

Завдяки Домівці цифрової трансформації користувачі мають змогу:

  • дізнатися про навчальні можливості в галузі інформаційно-комунікаційних технологій
  • замовити пільгове програмне забезпечення для ОГС та публічних бібліотек
  • ознайомитися із актуальними публікаціями на тему викликів діджиталізації в середовищі ОГС
  • переглянути записи навчальних вебінарів
  • отримати інформацію про сервіси та послуги, доступні для українських ОГС

Запуск нового сайту є важливим кроком для Ресурсного центру ГУРТ, який є членом Глобальної мережі TechSoup, що обслуговує майже 900 000 організацій в усьому світі, надаючи їм доступ до технологічних рішень, яких вони потребують для виконання своїх місій.

До речі, вже відкрита реєстрація на конференцію «Цифрове майбутнє громадянського суспільства України 2019», яка збере представників і представниць ОГС України, національних і міжнародних донорських організацій для обговорення пріоритетів і потреб українського громадянського суспільства у сфері цифрової трансформації.

Нагадуємо, впродовж листопада 2018 року Ресурсний центр ГУРТ проводив дослідження потреб українських неурядових організацій та публічних бібліотек в інформаційно-комунікаційних технологіях. Учасники опитування могли взяти участь у розіграші 10 зовнішніх акумуляторів (power bank), результати якого ГУРТ оголосить 21 грудня.

Стежте за оновленнями на порталі. Попереду ще багато новинок!

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 5  - Нi  

Коментарі

Ігор Алексєєв   401 день тому   #  

Постійна хитра реклама Microsoft !
Альтернативне цій монополії проґрамне забезпечення, зазвичай офіційно безкоштовне при вищій якості - значно гармонійніше би сприймалося на ГУРТі.
Сподіваюся побачити коли-небудь проєкт або, принамні, публікацію, яка розкриватиме громадянському суспільству переваги того самого, наприклад, Лінукса.
Незалежність від монополій, доступність, більша кустомізація - цінності, дуже важливі для зрілого громадянського суспільства.

  •   Пiдписатися на новi
Мазипчук Максим   395 днів тому   #  

Добрий день, пане Ігорю!

Дякуємо за коментар. Єдиної думки, яке саме програмне забезпечення краще, немає. Ознайомитися з альтернативним судженням Ви можете за посиланням https://digi.gurt.org.ua/archives/729. Більшість представників ОГС та бізнесу все-таки використовують програмне забезпечення від Microsoft.

З повагою,
Максим Мазипчук

  •   Пiдписатися на новi
Ігор Алексєєв   394 дні тому   #  

Взагалі більшість людей у світі користуються ОС Windows, але це не значить, що це - найліпший шлях.
Майкрософт і ті фірми, які вступили із ним у змову, взагалі вкрай погано вплинули на розвиток людської цивілізації. Чи винен у цьому хтось конкретно, чи це просто загальне безкультур'я - сказати не можу. Хороші комп'ютерники, я певен, мене зараз добре розуміють і знають, що я маю на увазі.
До Біла Ґейтса якогось неґативу я не відчуваю з тих пір, як він зробив величезні пожертви у благодійні фонди, у т.ч. проти тютюнопаління.
ОС Лінукс, якою би вона не була, БЕЗ багаторічних і величезних капіталовкладень стала реальним конкурентом Віндоуса. Уже цей факт доводить аморальність та невідповідність цінностям відкритого суспільства фірми Microsoft та її продуктів. Її успіх ґрунтується на тримані людства у невігластві. Цю фірму мінімум один раз штрафували на величезну суму рішенням суду - як неетичного монополіста.
Поки ГУРТ є рекламним майданчиком цієї корпорації, для мене цілком очевидно, що платним, я відчуваю обов'язок інформувати колеґ про зворотній бік Майкрософта.
МАЄ БУТИ ВІДПОВІДАЛЬНЕ СПОЖИВАННЯ.

Оскільки Гурт все таки не дошка оголошень, а інформатор громадянського суспільства - я пропоную заради збалансованості більше інформувати про вільне проґрамне забезпечення.
Такі публікації раз чи два я бачив. Краще було би робити таку щоразу, як доводиться публікувати щось на догоду Майкрософту.

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом!Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.