26 квітня відбувся фінал Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності 2018

У фіналі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності 2018 випускники інноваційних навчально-практичних центрів сантехнічої освіти, що створені на базі ПТНЗ по всій Україні, змагалися за звання найкращих.

До фіналу конкурсу, який проходив 26 квітня під час Install Fest 2018 (Київ), вийшли 3 команди з 10 міст України. У конкурсі взяли участь учні професійно-технічних навчальних закладів (ПТНЗ) з таких міст як: Бровари, Дніпро, Івано-Франківськ, Одеса, Полтава, Ромни, Сарни, Хуст, Черкаси, Чернігів.

Для того, щоби правильно і швидко змонтувати інсталяції, учням довелося застосувати як власний досвід, так і кмітливість. Всі впоралися із завданням і журі довго вагалося, кому віддати перемогу. Врешті 1 місце посіли команди із Одеси та Черкас. Вітаємо переможців та всіх учасників!

Конкурс проведено в рамках проекту "Державно-приватне партнерство для поліпшення санітарно-технічної освіти в Україні", що фінансується Швейцарською агенцією розвитку та співробітництва у партнерстві з компанією Геберіт та виконується Ресурсним центром ГУРТ за підтримки Міністерства освіти і науки України.

Більш детально про те, як пройшов конкурс, читайте невдовзі на ГУРТі!

 

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 1  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.