bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

ГУРТ підтримує розвиток малого бізнесу в Україні

Протягом 2016-2017 років Ресурсний центр ГУРТ виконує проект «Працевлаштування через підприємництво». Його мета – допомогти українцям реалізувати свій підприємницький потенціал, розпочати власну справу, а також активізувати ініціативи взаємодопомоги і взаємозв’язків між підприємцями.

Цільовими групами проекту стали ветерани АТО, члени їхній сімей, внутрішньо переміщені особи та інші вразливі групи населення із Київської області.

Наприкінці вересня – початку жовтня 2016 року в рамках проекту для підприємців-початківців ГУРТ організував тренінги «Розпочни свій бізнес». Учасники отримали можливість здобути необхідні для започаткування і розвитку власної справи знання й навички, а після тренінгу були запрошені до участі в конкурсі бізнес-планів.

У березні 2017 року конкурсна комісія відзначила чотирьох переможців конкурсу бізнес-планів, яким була надана фінансова допомога на започаткування бізнесу загальною сумою 170 тисяч гривень.

Завдяки участі в проекті підприємці та підприємниці навчилися розробляти бізнес-плани, ознайомилися з особливостями роботи з персоналом, отримали необхідні знання щодо того, як готувати план руху коштів (cash flow).

На важливості такої навички, як складання бізнес-плану, наголосив один із переможців проекту Костянтин Вовк, ветеран АТО, який займається організацією фермерського господарства з вирощування та реалізації ягід: «Матеріальна допомога, звісно, важлива. Але є й інші значущі аспекти. В момент складання плану потрібно зробити багато розрахунків. Допомога інструкторів на цьому етапі була для мене вкрай важливою. Бо, не розуміючи реальних цифр, складно спрогнозувати успішність бізнесу. Хороший бізнес-план – запорука подальшого успіху».

Ще одна переможниця конкурсу бізнес-планів Юлія Васькевич займається розбудовою мережі кав’ярень на Київщині: «У цьому проекті особисто для мене важливим стало те, що в мою справу повірили. Хоча я мала певний бізнес-досвід, така підтримка дуже суттєва. В Україні мале підприємництво не настільки розвинуте, як хотілося б. Але маю надію, що в нас все попереду. Саме тому такі проекти, як цей, потрібні і важливі».

У червні 2017 року ГУРТ ініціював проведення семінару як для вже досвідчених підприємців-учасників проектів ГУРТа з розвитку малого підприємництва, що реалізовувалися за підтримки Всесвітньої єврейської допомоги, так і для цьогорічних переможців конкурсу бізнес-планів.

Під час заходу всі вони працювали над рекомендаціями для вдосконалення подальших проектів із розвитку підприємництва, спілкувалися із представниками донора та обмінювалися досвідом.

«На семінарі вдалося зустрітися з іншими учасниками, які успішно реалізовують свої бізнес-проекти, послухати про перспективи подальшого розвитку програми підтримки підприємців та зміни в навчальній програмі. Цікаво було почути від радниці з виконання програм Всесвітньої єврейської допомоги Єкатерини Мітяєвої щодо досвіду розвитку підприємництва в інших країнах та про бізнес-ідеї, які зараз актуальні в світі. Адже до участі у проекті ГУРТа я займалася підприємництвом швидше інтуїтивно, а завдяки тренінгам та обміну досвідом мій бізнес вийшов на новий рівень», – поділилася враженнями від заходу Інна Неліпович, переможниця проекту «Розвиток жіночого підприємництва в Україні».

Більше про проекти з розвитку підприємництва дивіться на GURT.ORG.UA/BIZ.

Проект впроваджується Ресурсним центром ГУРТ за фінансової підтримки Всесвітньої єврейської допомоги (World Jewish Relief).

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 3  - Нi  

Коментарі

Касєєва Тетяна   1927 днів тому   #  

Какие программы для женщин ВПО сейчас проходят?

  •   Пiдписатися на новi
Панченко Юлія    1926 днів тому   #  

Доброго дня, пані Тетяно! Інформація про актуальні програми знаходиться в цьому розділі нашого порталу https://gurt.org.ua/news/grants/ Слідкуйте за оновленнями в розділі.

  •   Пiдписатися на новi
Людмила Гребенюк   1902 дні тому   #  

Мечтаю открыть свое дело, при отсутствии на данный момент финансов :) ощущаю острую нехватку знаний по этому вопросу. Буду благодарна за любую информационную и обучающую помощь.

  •   Пiдписатися на новi
Панченко Юлія    1900 днів тому   #  

Вітаю, пані Людмило! Інформацію про актуальні програми Ви зможете знайти в цьому розділі нашого порталу https://gurt.org.ua/news/grants/ А в розділі "Тренінги" -
https://gurt.org.ua/news/trainings/ - постійно оновлюється інформація щодо навчальних заходів, серед яких Ви можете обрати цікаві для Вас. Бажаємо успіхів у Вашій справі!

  •   Пiдписатися на новi
Касєєва Тетяна   1902 дні тому   #  

У меня есть действующий бизнес. Что бы перейти на новый уровень, нужны доп. финансовые средства. Буду благодарна за любую информацию по возможностям получить финансирование. Спасибо.

  •   Пiдписатися на новi
Панченко Юлія    1900 днів тому   #  

Вітаю, пані Тетяно! У розділі "Тренінги" -
https://gurt.org.ua/news/trainings/ - кожного дня оновлюється інформація щодо навчальних заходів, які проводяться в різних містах і серед яких Ви можете обрати цікаві для Вас. Також у розділі "Гранти" відбуваються постійні оновлення - https://gurt.org.ua/news/grants/ Успіхів Вам!

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.