bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Центр «Mamacares»: неформальна освіта у стилі здорового способу життя

У сучасну епоху здоровий спосіб життя не обмежується спортом та дотримання правил здорового харчування, охоплюючи складніші матерії. Однак надбання сучасної цивілізації часто ставлять перед нами перешкоди на шляху до гармонії між собою та навколишнім світом. Важливою проблемою стає інформаційна перенасиченість, що спричинює стрес та емоційне вигоряння. В Україні така проблема лише починає привертати увагу лідерів громадянського суспільства. Стандарти «екології прав людини» активно впроваджує в процес тренінгової діяльності Фонд прав людини.

«В цьому центрі я намагався торкнутися питань вигоряння людей і громадських лідерів, які часом розуміють, що вся система побудована проти них. Для мене екологія прав людини означає, що ми займаємося лише тими проектами, які дійсно змінюють життя людей. Іншими словами, екологія прав людини – це чистота людських відносин», – зазначив директор Фонду Євген Фомін.

Фонд прав людини має багаторічний досвід навчання представників громадянського суспільства та успішного впровадження тренінгових програм, на основі яких і була розроблена концепція Центру ясних думок «Mamacares».

«Діяльність центру спрямована на підтримку команди, яка об’єднана якоюсь ідеєю. Ми намагаємося допомогти їм вийти на новий рівень співпраці. Процес навчання досить гнучкий, але є декілька правил: ми п’ємо чисту воду, їмо здорову їжу, не вживаємо спиртного, у нас немає мобільних телефонів. У такому разі ми цікавимося один одним і можемо вийти на новий рівень роботи у команді, щоб впоратися з будь-яким викликом зовнішнього світу», – розповів Євген Фомін.

Віддаленість від цивілізації та вихід із зони комфорту повинні стимулювати учасників до перезавантаження, до спроб по-новому подивитися на свої проблеми в умовах позбавлення від медіа-сміття. Адже в стані постійного стресу важко вирішити проблемну ситуацію. В процесі навчання учасники змушені самостійно організовувати побут, що сприятиме налагодженню відносин в середині колективу. У Центрі «Mamacares» учасники отримають змогу самостійно готувати їжу на багатті та ходити на риболовлю.

«Єдине, що цінне в нашому житті – це знайти однодумців. Ми їх закриваємо від зовнішнього світу та об’єднуємо навколо цінностей, просто даючи їм час відпочити. Часто люди, коли подорожують, роблять це лише для тіла, а їхні думки на роботі. Коли енергія не буде розпилюватися навколо, можна створити дійсно щось нове та несподіване, з великим потенціалом», – підсумував Євген Фомін.

В центрі для використання доступні 24 спальні місця, 4 кімнати для спецперсоналу, тренінг-зала, необхідне обладнання. Також організатори забезпечують трансфер з Києва до центру й назад та безкоштовні каву й чай. За детальнішою інформацію щодо співпраці звертайтеся до директор Фонду прав людини Євгена Фоміна за контактами, вказаними нижче. 

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 2  - Нi  

Коментарі

Олена Костриця   2130 днів тому   #  

Доброго дня! На яких умовах команда може взяти участь в програмі?

  •   Пiдписатися на новi
Мазипчук Максим   2129 днів тому   #  

Доброго дня, пані Олено! Зверніться, будь ласка, стосовно участі у програмі за контактами, вказаними в оголошенні.

  •   Пiдписатися на новi
дмитрий иванов   2128 днів тому   #  

Об'єднання громад триває, наступникам вже не так страшно, як першопроходьцям, бо різні інституції, зокрема DESPRO, принаймні думають про навчання, консультування та правову допомогу для їх лідерів. Відеолекції з різних важливих питань можна подивитись тут:
http://decentralization.gov.ua/video/category/tag/lectures

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.