bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Флеш-моб «ІнФормуй свою громаду» в Чернівцях: медіа-звіт
30.09.2015

26 вересня 2015 року на Центральній площі Чернівців  громадські активісти,  молодь та студентство   взяли участь у флеш-мобі «ІнФормуй свою громаду». Під час заходу  учасники зібрали пазл із зображенням герба Чернівців. Для цього їм знадобилося всього-на-всього 12 хвилин!

Організаторами акції виступили Ресурсний центр ГУРТ у співпраці з громадською організацією «Гідність Буковини».

«Мені надзвичайно приємно бачити на площі стільки красивих молодих облич, – зазначила на початку флеш-мобу голова громадської організації «Гідність Буковини» Наталія Якимчук. – Хоча в тому, що основними учасниками акції є саме студенти, немає нічого дивного. Адже будь-які прогресивні  зміни в суспільстві починаються зі студентства».

Найактивнішими учасниками флеш-мобу «ІнФормуй свою громаду» дійсно стали студенти Чернівецького політехнічного коледжу.

«Наші студенти завжди є учасниками таких акцій, тому коли ми прочитали про те, що громадська організація «Гідність Буковини» організовує флеш-моб, присвячений громадській участі, вирішили, що всі разом долучимося до нього», – розповіла голова студентської ради ЧПК Юлія Козаріва.

Контакти

Коментарі

Полякова Катерина   3157 днів тому   #  

Стільки усміхнених обличь! Гарна дуже акція вийшла. Частіше би так :)

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.