bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Як допомогти постраждалим активістам та родинам загиблих на Майдані
25.02.2014

За інформацією прес-служби МОЗ України, станом на 18.00 год. 24 лютого 2014 року з 10 години 20 хвилин 18 лютого з місця загострення сутичок у центрі міста Києва до бригад екстреної медичної допомоги та закладів охорони здоров’я міста Києва за медичною допомогою звернулося 699 постраждалих, 463 з них госпіталізовано. З початку сутичок померло (загинуло) 82 особи.

У соціальній мережі Facebook розпочата кампанія з допомоги постраждалим активістам і сім'ям загиблих на Майдані. На жаль, вже трапляються випадки, коли поширюється неправдива та неперевірена інформація про допомогу родинам загиблих. Тому надаємо інформацію про офіційні сторінки допомоги.

Допомога родинам Небесної Сотні

Збір приватних коштів здійснює Центр допомоги сім'ям загиблих. Їхня facebook-сторінка - "Допомога родинам загиблих на Майдані".

За інформацією на сторінці, за збором коштів стежитиме Публічна наглядова рада, яку вже почали формувати. Розподіл коштів відповідно до потреб сімей відбуватиметься прозоро, на нараді членів ініціативноі групи Центру, звітність за кошти буде публічною - інформуватимуть на facebook-сторінці та у ЗМІ.

Мета Центру - придумати і побудувати систему тривалої підтримки сімей, особливо неповнолітніх дітей, аби увага, яку вони мають сьогодні, не закінчилась, коли всі повернуться з Майдану до своїх звичайних справ.

Якщо ви хочете пожертувати кошти в гривні, ви можете скористатися рахунком Благодійного Фонду «Фонд громади Приірпіння».
Отримувач: Благодійний Фонд «Фонд громади Приірпіння»
ЄДРПОУ №34780212
р/р 2600102377538 в ПАТ «КРЕДОБАНК» м. Києва
МФО 325365
Призначення платежу: Благодійне пожертвування на програму допомоги родинам загиблих.

ОБОВ’ЯЗКОВО заповніть форму 

або
карткою Приватбанку 5168755353158880

ОБОВ’ЯЗКОВО заповніть форму 

Якщо ви хочете пожертувати гроші в євро або доларах і ви є юридичною особою - пишіть на мейл [email protected] для отримання реквізитів.

Якщо ви хочете допомогти не грішми - зареєструйтесь тут.

Допомога постраждалим під час сутичок на Майдані

У медичних установах перебувають сотні активістів, які потребують невідкладної допомоги та перебувають на межі життя та смерті. Відслідковувати актуальну інформацію про потреби можна в facebook-спільнотах:

Слава Україні!

Контакти

  • Допомога родинам загиблих на Майдані
  • www.facebook.com/helpthefamiliesmaidan

Коментарі

Чернобривец Ирина   3697 днів тому   #  

Ще ресурси:
ПОТРЕБИ МАЙДАНУ http://www.maidanhelp.org
Координація транспортом на допомогу Майдану https://www.facebook.com/groups/AUTOMAIDAN/

  •   Пiдписатися на новi
Чернобривец Ирина   3697 днів тому   #  

Появился сайт о помощи в Крыму http://www.sos.crimea.ua/

  •   Пiдписатися на новi
Євгенія Кравченко   3697 днів тому   #  

Дякую, Ірино)
Ця інформація в нас тут: https://gurt.org.ua/news/recent/21198/

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.