bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Благодійна акція “Горнята для малят”: передайте чашку в дитбудинок

Що таке акція “Горнята для малят”? Це - спроба приватної ініціативи, не прив’язана до якогось благодійного фонду чи громадської організації. Ініціатива взяла початок у facebook, коли активісти запропонували користувачам пожертвувати горнята для вихованців дитбудинків чи інтернатів.

"Ми не збираємо коштів. Ми “збираємо увагу” для діток, яким пощастило менше, ніж нам. Чашка, горнятко - це те, що є у кожного з нас. Це те, що зігріває нас і дає відчуття затишку і, можливо, дому. Це не тільки ємність для напоїв, а ще й теплий чай, увага, гості, друзі, бесіда. Символ затишку. Звісно, ми усвідомлюємо, що чашки - це далеко не основна потреба дітей, позбавлених батьківського піклування і побутового комфорту. Знаємо, що також діти потребують засобів гігієни, речей тощо. Та все ж .. пропонуємо почати з малого - з горнят", - кажуть активістки Оленка, Аня, Юля і Віра.

У перші ж дні ідею підхопили мешканці інших міст - Кіровограда, Донецька, Вінниці, Старокостянтинова (Хмельниччина) та ін. Зараз у Кіровограді і Києві  зібрано понад 300 чашок. Багато з facebook-користувачів запропонували свою допомогу: хтось автомобіль, хтось - офіси своїх фірм та установ, щоб людям було зручніше приносити чашки.

Як це працює?

Якщо Ви маєте вдома/в офісі справді зайву, але гарну чашку - ми пропонуємо Вам передати її до нашого імпровізованого “складу”). Далі ми - разом із Вашою допомогою і Вашими порадами - оберемо дитячий будинок за межами Києва, дітям яким такі подарунки справді потрібні.
 

Куди і як передати чашку?

Список точок збору горнят у Києві дивіться на google-карта.

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 2  - Нi  

Коментарі

Катерина Деменнікова   3668 днів тому   #  

Класна акція! Зможе залучити багато людей до доброї справи!

  •   Пiдписатися на новi
Олена Дуб   3668 днів тому   #  

дякую!! акція триає вже 3 тижні і вже назбирали тільки в Києві 200 горняток. долучайтесь, всі деталі тут- https://www.facebook.com/CupForHope

  •   Пiдписатися на новi
Яків Рогалін   3664 дні тому   #  

В течение последних 10 лет пожертвование чашек было практически постоянным элементом в комплексной материальной помощи, которую ДГБФ «Доброта» оказывал
- 85 больницам, санаториям, домам ребенка
- 56 интернатам, приютам и терцентрам
- Донецкому СИЗО (содержится от 100 до 300 лиц в возрасте 16-18 лет)
- 156 общественным организациям (общества инвалидов, ассоциации тяжелобольных)
За это время было передано более 6 тыс. маркированных/брендированных чашек - https://www.facebook.com/pages/Доброта/131214670238592

  •   Пiдписатися на новi
Олена Дуб   3664 дні тому   #  

це чудово, молодці!)

ми й не знали) але Володимир Орос із Вашого регіону про це нам розповів)

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.