bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Посібник “Навчальні гуртки”

Навчальні гуртки як спосіб неформальної освіти стали поширеними в Швеції протягом ХХ століття. Сьогодні концепція навчального гуртка або гуртка з вивчення певного предмету, study circle, є дуже популярною методологією. 

Однією з провідних організацій, яка займається просуванням цієї технології є Studieförbundet Vuxenskolan (SV). Її досвід увійшов до української версії посібника "Навчальні гуртки", виданим Ресурсним Центром ГУРТ.

навчальні гуртки

У книзі «Навчальні гуртки» з серії «Технології соціальних змін» ви зможете знайти детальний опис методу навчальних гуртків, рекомендації для керівників гуртків, техніки правильного використання навчальних матеріалів та інше. З використанням описаних у книзі методів та технік навчальні гуртки зможуть стати справжнім рушієм розвитку громади.

Замовити примірник книги можна за телефоном (044) 296 1052 або за електронною адресою [email protected]

Посібник створено за сприяння Фонду підтримки демократії ООН (UNDEF) та Шведського Агентства з питань міжнародної співпраці та розвитку (Sida) через Шведський НУО-Центр Forum Syd.

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 3  - Нi  

Коментарі

Лілія Дмитренко   3680 днів тому   #  

Сьогодні отримали поштою сюрприз від ГУРТу. Велике СПАСИБІ за навчальний посібник "Навчальны гуртки"! Я за фахом методист, маю великий досвід методичної роботи, тож можу сказати, що це - ідеальний методичний посібник. Просто бери і роби! (тепер цікаво, хто узагальнював цей досвід роботи шведів і хто є укладачем посібника)
Впевнена, що наша організація зможе гідно скористатися цим посібником на користь людям.
Дякую також за ще один сюрприз - посвідчення суспільного репортера порталу GURT.ORG.UA. От тільки не знаю № реєстрації на парталі :)

  •   Пiдписатися на новi
Завійська Мар'яна   3680 днів тому   #  

Пані Ліліє, дуже дякую за коментар! Я особисту буду Вам щиро вдячна, якщо Ви згодом поділитеся з нами історією про те, як Ви скористались методикою і як спрацювала/чи спрацювала вона у Вашій організації. У відповідь на запитання: посібник є збіркою трьох перекладених методичних робіт шведських авторів, які видавались нашими шведськими партнерами асоціацією SV, яка є однією з найбільших асоціацій з навчання дорослих у Швеції.

  •   Пiдписатися на новi
Тимчук Тарас    3679 днів тому   #  

Пані Ліліє, Ваш номер - 128. Це число відповідає номеру реєстрації на порталі ГУРТ. У Мар'яни, наприклад, - 138 https://gurt.org.ua/profile/138/

  •   Пiдписатися на новi
Лілія Дмитренко   3679 днів тому   #  

Тепер побачила, куди треба дивитися на номер. Дякую.

  •   Пiдписатися на новi
Завійська Мар'яна   3678 днів тому   #  

А ось це може бути цікаво ;) https://gurt.org.ua/news/recent/14904/

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.