Ток-шоу Національного Ярмарку інституційного розвитку (відео/оновлено)

Під час Національного Ярмарку, крім ярмаркування та майстер-класів, на інтерактив-майданчику відбулося ток-шоу "ГУРТ-ТБ", в якому лідери та активісти громадського сектору, блогери ГУРТа, представники донорських організацій мали змогу перед камерою обговорити нагальні теми інституційного розвитку та розповісти про діяльність своєї організації.

У ток-шоу взяли участь спеціальні гості ГУРТа: 

Ірина Фурсман (США) – віце-президент та співзасновник Global Synergy Group LLC, член мережі фасилітаторів Мінесоти, тренер в сфері формування візії та стратегічного розвитку організацій.

Сергій Іванюк - письменник, журналіст, викладач, редактор журналу "Однокласник" і Голова правління Ресурного центру ГУРТ.

Михайло Ізюмський - голова ГО "Толеранс центр".

Марина Говорухіна - PR-менеджер Української Гельсінської спілки з прав людини

Джо Тьопфер (Німеччина) – консультант з організаційного розвитку з 15-річним досвідом, член Berlin open space cooperative та Future Search Network, Philadelphia

Володимир Корж  (Білорусь)- виконавчий директор Міжнародного просвітницького громадського об'єднання «АКТ».

Сергій Решетов - помічник аташе з питань культури Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

А також відбувся майстер-клас американського режисера Ріка Голдсміта під назвою "ЗМІ та ОГС". Ця зустріч стала пізнавальною для тих, хто цікавиться суспільною журналістикою та співпрацею ОГС і медіа. 

 

 

 

 

Захід відбувся в рамках проекту «Інвестуймо в інституційну спроможність громадянського суспільства», який реалізується Ресурсним центром ГУРТ у межах програми «Об’єднуємося заради реформ (UNITER)», що фінансується Агентством США з Міжнародного Розвитку (USAID) та здійснюється Pact, Inc.

 

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

Сергій Сухобойченко   2835 днів тому   #  

включайте))) цікаво ж 10:40

  •   Пiдписатися на новi
Сергій Сухобойченко   2835 днів тому   #  

Гарного Ярмарку! підписався на Youtube gurtRC

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом!Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.