Мета програми: залучити молодь громад до порятунку та збереження культурної спадщини, яка потерпає від війни або перебуває поза увагою соціуму для підвищення її цінності, впізнаваності та популяризації такої спадщини у локальному, національному чи міжнародному вимірах. Подати концепцію ідеї необхідно до 30 грудня 2022 року.
>>>>
Відбулася фінальна подія проєкту «Спадщина для розвитку
II: підвищення управлінської спроможності малих громад України через залучення молоді», присвячена ролі культурної спадщини в інтеграції ВПО в локальний контекст.
>>>>
КОО ВГО «Асоціація сприяння самоорганізації населення» за підтримки
NED оголошує конкурс міні-проєктів «Соціальне замовлення: співпраця влади і громади Кіровоградщини». Дати прийому заявок: з 7 жовтня 2021 року до 25 жовтня 2021 року 23:59 включно.
>>>>
Агентство з розвитку приватної ініціативи завершило оцінювання молодіжних ініціатив, які передбачають конкретні заходи із залучення мешканців до використання потенціалу культурної спадщини своїх громад в цілях місцевого розвитку.
>>>>
Агентство з розвитку приватної ініціативи (АРПІ) та Мережа ОГС для підтримки громад зі спадщиною GoHeritage! оголошує старт програми підтримки молодіжних ініціатив для розвитку культурної спадщини малих громад України. Заявки приймаються до 24.00, 7 травня 2021 року.
>>>>
Агентство з розвитку приватної ініціативи (АРПІ) та Мережа ОГС для підтримки громад зі спадщиною GoHeritage! оголошує старт програми підтримки молодіжних ініціатив для розвитку культурної спадщини малих громад України. Дедлайн - 7 травня 2021 року.
>>>>
Громадська організація «Фонд Професійний розвиток Харкова» за щирої підтримки Національного фонду демократії (National Endowment of Democracy) оголошує конкурсний відбір менторів для роботи у проєкті «Зміцнення громадянського активізму серед молоді
>>>>
Національний фонд підтримки демократії надає гранти громадським організаціям з усього світу. Середній розмір гранту - 50 000 доларів США для проектів тривалістю 1 рік. Дедлайн - 27 березня/19 червня 2020 року (далі - англ.).
>>>>
Важливою складовою даних є не лише їх відкритість, але й придатність для аналізу. Тому в процесі підготовки дата сетів важливо уникати помилок у документах, які можуть перетворити публікацію на «сміття». Сьогодні ми розглянемо найпоширеніші помилки та способи їх уникнення, а також розкажемо, що робити, якщо у ваші руки такі потрапили «брудні» дані.
>>>>
Дані характеризують об’єкт, надають відомості чи показники про нього, отже, допомагають його зрозуміти. Сфера використання відкритих даних практично необмежена: моніторинг витрат державного або місцевого бюджету, впровадження інструментів е-врядування та е-демократії, міське планування тощо. Використання відкритих даних хоч і не має тривалої історії, однак уже стало трендом в Україні.
>>>>