bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тендер на закупівлю послуг з виконання поточних ремонтних робіт
21.11.2023

ГО «Клуб рибалок України – Юей Фішинг Клуб» в межах грантового проєкту UKR/PCA2023192/SPD2023299 – «Створення 5 цифрових навчальних центрів (DLC) для забезпечення доступу до цифрового та надолужуючого навчання для 4000 дітей у Донецькій області»,  що реалізується ГО «Клуб рибалок України-Юей Фішинг Клуб» за підтримки Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ) оголошує відкритий тендер на закупівлю послуг з виконання поточних ремонтних робіт з матеріалами, частин приміщень.

Предмет тендеру:

 1. поточні ремонтні роботи частини приміщень Краматорської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 16 Краматорської міської ради Донецької області.
 2. поточні ремонтні роботи частини приміщень Опорного закладу Олександрівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Олександрівської селищної ради Донецької області
 3. поточні ремонтні роботи частини приміщень Добропільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 19 Добропільської міської ради Донецької області.
 4. поточні ремонтні роботи частини приміщень Опорного закладу загальної середньої освіти Мирноградської міської ради
 5. поточні ремонтні роботи частини приміщень Селидівського ліцею № 1 Селидівської міської ради Покровського району Донецької області

Адреси об’єктів:

 1. Україна, Донецька область, м.Краматорськ, вул. Л.Бикова, 7
 2. Україна, Донецька область, Олександрівський район, с. Олександрівка, вул. Абрикосова, 15
 3. Україна, Донецька область, Добропілля, мрн. Молодіжний, 8а
 4. Україна, Донецька область, м.Мирноград, мрн. “Східний”, 24
 5. Україна, Донецька область, м.Селидове, ал. Перемоги, 19

Дата оголошення про тендер: 21.11.2023 р.

Термін подання тендерних пропозицій: до 28.11.2023 р.

Предметом закупівлі є послуги з виконання поточних ремонтних робіт з матеріалами  приміщень: Краматорської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 16 Краматорської міської ради Донецької області, Опорного закладу Олександрівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Олександрівської селищної ради Донецької області, Добропільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 19 Добропільської міської ради Донецької області, Опорного закладу загальної середньої освіти Мирноградської міської ради, Селидівського ліцею № 1 Селидівської міської ради Покровського району Донецької області відповідно до дефектних актів, які є додатком до цього оголошення.

Детальний опис запитуваних робіт, що оголошуються викладено у додатках до оголошення (додаток №1). 

 

Додаток № 1 – дефектні акти. (https://drive.google.com/drive/folders/11Qjzr_J_qeKzd1z430DcLq0rqbT2X31i?usp=sharing ) 

Строк надання послуг: протягом 40 днів від дати підписання Договору .

У вартість послуг повинна бути включено вартість робіт та матеріалів, необхідних для виконання поточних ремонтних робіт відповідно до Дефектного акту (у додатку до оголошення), усіх супутніх послуг, в т.ч. доставки матеріалів до місця проведення робіт (адреси об’єктів).

Вимоги до постачальника товарів/послуг – учасника тендеру. 

До участі у тендері запрошуються суб‘єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані за законодавством України, мають  досвід роботи у відповідній сфері, відповідні КВЕД для надання послуг (ремонтних робіт), можливість закупити необхідні матеріали для виконання робіт у належній кількості, можливість здійснити доставку у вказаний строк за зазначеними адресами та можливість надати оригінали супроводжуючих документів з печаткою та підписом (договір поставки, рахунок-фактура, видаткова накладна/акт виконаних робіт).

Учасник тендеру надає організатору наступні документи:

 1. Копія документу, що підтверджує державну реєстрацію;
 2. Копія документу, що підтверджує податковий статус;
 3. Тендерна пропозиція (проформа);
 4. Кошторис на виконання поточних ремонтних робіт відповідно до Дефектних актів;
 5. Пояснювальна записка складена відповідно до Дефектного акту;
 6. Зразок договору виконання робіт;
 7. Документи, що підтверджують досвід (щонайменше 2 рекомендаційні листи та/або договори на аналогічні роботи);
 8. Довідка про залучений персонал та наявність обладнання;
 9. Інші документи за необхідності.

Послуги повинні надаватися у відповідності до діючих в Україні державних будівельних норм, стандартів і правил.

Істотні критерії (умови) відбору тендерних пропозицій:

 1. Відповідність учасника кваліфікаційним вимогам тендерного оголошення;
 2. Відповідність поданих документів умовам тендерного оголошення;
 3. Прийнятна ціна, умови оплати та умови надання послуг.

Тендерні процедури

Запитання щодо тендеру можна надсилати в електронному вигляді за ел. адресою [email protected] до 18:00, 26 листопада 2023 р.

До участі у відборі тендерних пропозицій допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього тендерного оголошення.

Тендерні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників тендеру, що їх подали, до повного завершення надання послуг/робіт/передачі товару.

Тендерні документи повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника та засвідчені печаткою (за наявності) та у електронному вигляді (у форматі PDFнадіслані учасником на електронну адресу організації – [email protected] та додавши в копію [email protected] з темою листа «Вікритий тендер №3/21/11/23 назва учасника» до 28 листопада 2023 року, а також у письмовій формі із зазначенням “Відкритий тендер №3/21/11/23: закупівля послуг з виконання поточних ремонтних робіт” за адресою: Хмельницька обл., м. Хмельницький, відділення Нової пошти №22, отримувач ГО «Клуб рибалок України-Юей Фішинг Клуб», ЄРДПОУ 42261174, тел: 0997708463 у строк до 28.11.2023 року. Всі тендерні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 23:59 години 28.11.2023 року, розгляду не підлягатимуть.

Визначення переможця тендеру, відбудеться організатором тендеру після фінансової та технічної оцінки запропонованих тендерних пропозицій згідно істотних критеріїв (умов) відбору, які зазначені у даному тендерному оголошенні, але не пізніше 01.12.2023 року.

Результати тендеру будуть повідомлені організатором учасникам тендеру шляхом надсилання відповідних повідомлень електронною поштою протягом не більше ніж трьох робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців.

Додаткові застереження

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор тендеру залишає за собою право вимагати від учасника тендеру додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього тендерного оголошення.

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому тендері) за цим тендерним оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор тендеру може відхилити його тендерну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор тендеру не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.

Контакти

Коментарі

Ярослав Бойко   12 днів тому   #  

Термін подання тендерних пропозицій продовжено: до 02.12.2023 р.

 •   Пiдписатися на новi
 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.