bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

«Лабораторія цифрової безпеки» запустила сайт «Як»

yak.dslua.orgГромадська організація «Лабораторія цифрової безпеки» запустила власний сайт із практичними порадами з цифрової безпеки.

Сайт «Як» створено для допомоги журналістам, правозахисникам, активістам, які найчастіше стикаються із загрозами в інтернеті.

Ресурс містить детальні покрокові поради з налаштування комп’ютерів, мобільних пристроїв та сервісів: Windows, MacOS, Android, iOS, Telegram, Twitter, Facebook, Gmail, WhatsApp. «Як» допоможе налаштувати двофакторну аутентифікацію, сповіщення про вхід, відновити обліковий запис, а також розкаже про фішинг, додатки, шифрування, антивірус, закриті сесії, секретні чати та інше, – йдеться в релізі.

«Одні з найчастіших питань, які ми в “Лабораторії цифрової безпеки” отримували, стосувались саме налаштувань того чи іншого сервісу чи пристрою. Ось чому вирішили створити цей сайт», – пояснив експерт «Лабораторії цифрової безпеки», редактор сайту «Як»  Антон Кушнір.

На сайті також є функція, що дозволяє користувачу отримати консультацію спеціалістів громадської організації. Для цього необхідно заповнити форму «зв’язатись з фахівцями».

Наразі сайт yak.dslua.org працює в тестовому режимі. 

Лабораторія цифрової безпеки” – українська громадська організація, що допомагає журналістам, громадським активістам та правозахисникам вирішувати проблеми цифрової безпеки, а також сприяє реалізації прав людини в інтернеті через вплив на державну політику у сфері цифрових прав.

 

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 2  - Нi  

Коментарі

Анна Чайковська   905 днів тому   #  

Чудово. Гарна новина.

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.