Політичні рішення повинні супроводжуватись аналізом, який показує наслідки рішень

СASE Україна - один з найкращих економічних аналітичних центрів України. В інтерв'ю директор організації Дмитро Боярчук розповів про становлення центру, його головні проекти й охарактеризував процес перебігу реформ, який нині триває в Україні.

СASE Україна належить до найкращих економічних аналітичних центрів України. Найбільш впізнаваним він став завдяки інформаційно-роз’яснювальному проекту «Ціна держави», який  досить просто й зрозуміло пояснює громадянам, куди витрачаються їхні податки. Виконавчий директор організації Дмитро Боярчук розповів про становлення аналітичного центру, його головні проекти й принагідно охарактеризував процес перебігу реформ, який нині триває в Україні. На його думку, саме реформа енергетичного сектору та децентралізація стали найбільш успішними в Україні, а скасування фіксованого обмінного курсу сприяє стабілізації економіки.

Читати інтерв’ю

Це  восьма публікація в рамках проекту “Платформа аналітики та міжкультурної комунікації’ із серії розмов з лідерами аналітичних центрі.

Проект реалізується Institut für Europäische Politik (Берлін, Німеччина) спільно з Міжнародний фонд “Відродження” , Democratic Initiatives Foundation-Фонд “Демократичні Ініціативи” й Ініціативою з розвитку та дослідження аналітичних центрів Think twice UA за підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини Auswärtiges Amt.

 

 

 

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 1  - Нi  

Коментарі

Ігор Алексєєв   185 днів тому   #  

Кожне рішення, тим більше державного рівня, має бути якнайбільш науково обґрунтованим і саме через цю призму подаватися народу.
Це і відрізняє зрілу демократію від популізму, і прокладає шлях до нових, досконаліших систем суспільного устрою.
На жаль, це зараз далеко не для всих очевидно.

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.