bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Основні тези тренінгу для тренерів з фандрейзингу

У неділю, 13 травня 2018 року, відбувся перший тренінг для тренерів Олександрійщини. Навчання здійснюється з ініціативи Анни Орловської, тренера з організаційного розвитку Vashart_gallery за підтримки Young Agents of Change.

Учасниками тренінгу стали громадські активісти, представники місцевого самоврядування та системи безоплатної правової допомоги. Під час навчання вони розробили три фандрейзингові кампанії: створення інклюзивного майданчику для дітей з особливими потребами, запуск менторської програми для сільських жінок-лідерок, відкриття громадського простору для місцевих активістів.

Головні тези з тренінгу:

  1. Грошей завжди мало. Людям легше ділитися ресурсами, що в них є.

  2. Є різні види ресурсів: фінансові, людські, технічні, матеріальні та інтелектуальні.

  3. Ми не просимо, а залучаємо ресурси на добру справу.

  4. Кожне слово має своє відмінне значення. Не слід прирівнювати благодійника до філантропа, донора, спонсора, інвестора, мецената. У кожного з них свої відмінні мотиви, слід враховувати їх у фандрейзинговій кампанії.

  5. Гроші як вода, слід знати коли відкриваються крани і час підставляти відро. Якщо у людини не має грошей, то вона не зможе зробити пожертву навіть за великого бажання. Для успішного фандрейзингу важливо обрати вдалий час.

  6. Прозорість і вдячність ідуть пліч о пліч з успішною фандрейзинговою кампанією. Дякуйте своїм жертодавцям, звітуйте публічно про залучені ресурси.

  7. Забудьте про скромність, але й не скочуйтеся до нахабності. Це дві крайнощі, яким не місце в фандрейзингу.

  8. Створюйте дієві бази даних, системно підтримуйте контакти з жертодавцями.

Записувала: Антоніна Олійник

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 1  - Нi  

Коментарі

Ганна Давиденко   979 днів тому   #  

Дякую!

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.