Плідна співпраця Регіонального центру з надання БВПД з адвокатами

В приміщенні Регіонального центру відбувся навчальний семінар для адвокатів, які успішно пройшли ІХ конкурс з відбору адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу на тему «Взаємодія адвокатів та Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги». Найголовніше для адвокатів, які пройшли конкурс та долучились до системи БВПД у 2018 році, розповіла заступниця начальника відділу контрактно-договірної роботи у Донецькій області Світлана Шуляк. Основні питання стосувались порядку і умов укладання контрактів з адвокатами, порядку складання адвокатами актів надання безоплатної вторинної правової допомоги та порядку оплати послуг та відшкодування витрат.

 Наступним слово взяв начальник відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги Володимир Антонцев, який акцентував увагу адвокатів на основні умови та принципи застосування Положення про розподіл справ між адвокатами системи  на території Донецької та Запорізької областях та порядку взаємодії адвокатів та Регіонального центру з надання БВПД.

Про дотримання стандартів якості при здійсненні захисту у кримінальних провадженнях по дорученням Регіонального центру з надання БВПД у Донецькій області доповідала заступниця начальника відділу моніторингу діяльності місцевих центрів у Донецькій області Світлана Солеко.     

Також серед доповідачів був  головний спеціаліст відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги та роботи з адвокатами Маріупольського місцевого центру з надання БВПД – Ігор Батурин, який довів до адвокатів інформацію про роботу місцевого центру та порядок взаємодії адвокатів та місцевих центрів.        

Майже по завершенню робочого дня Володимир Антонцев та Світлана Шуляк провели заплановану робочу зустріч з  адвокатами які вже працюють у системи БВПД. Під час зустрічі були розглянуті  та вирішені проблемні питання, щодо чергування  та оплати наданих послуг адвокатами БВПД.  Кожен отримав відповіді на хвилюючи питання.

Нагадуємо, що навчальний семінар для адвокатів, які долучились до системи БВПД у 2018 році,  також відбудеться  9 лютого у місті Краматорськ.

За безоплатною правовою допомогою, юридичними консультаціями та роз’ясненнями законодавства звертайтесь до установ системи безоплатної правової допомоги:

Маріупольський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги м. Маріуполь, пр. Нахімова 82, тел : (0629)474-695,

Великоновосілківське бюро правової допомоги - смт. Велика Новосілка, вул. Пушкіна буд.36, тел.: (06236) 2-10-30

Волноваське бюро правової допомоги - м. Волноваха, вул. Центральна,буд.43, тел.: (06244) 4-15-50

Вугледарське бюро правової допомоги - м. Вугледар, вул. Трифонова, буд. 22, тел.:  (06273) 6-40-00,

Курахівське бюро правової допомоги - м. Курахове пр.-т Соборний, буд 4, тел.: (06278) 3-15-48,

Мангушське бюро правової допомоги - смт. Мангуш, пр. Миру,буд 70, тел: (06297) 2-34-80

Нікольське бюро правової допомоги - смт. Нікльське вул. Свободи, буд. 87, тел: ( 06246) 2 -03-54,

Покровське бюро правової допомоги - м.Покровськ, вул. Європейська 49, 2 поверх, тел: (0623) 52-19-38

Селидівське бюро правової допомоги - м.Селидове, вул. Карла Маркса, буд 41 а, тел : (06237) 7-47-90

Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги: 0-800-213-103

Контакти

  • Регіональний центр з надання БВПД у Донецькій та Запорізькій областях
  • 0-800-213103
  • (061) 224-44-50
  • https://www.facebook.com/donetsk.zaporizhzhya.legalaid.zp.ua/
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 2  - Нi  

Коментарі

Бабич Ганна   252 дні тому   #  

Настільки якісною є безоплатна допомога?
Дякую за впровадження даного напрямку.

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.