10 000 киян матимуть можливість вивчати англійську безкоштовно

Проект «»Київ заговорить англійською», який ініціювала платформа безкоштовного вивчення іноземних мов Lingva.Skills  (www.lingva.ua), пройшов на другий етап конкурсу «Громадський бюджет  Києва».

У межах цього проекту 10 000 киян  зможуть протягом року безкоштовно вивчати англійську мову  відповідно до Європейських стандартів (рівні А1-В1) з використанням інноваційної онлайн технології вивчення іноземних мов Lingva.Skills, а також завдяки відпрацюванню своїх  комунікативних навичок під час English Speaking Clubs.

Щоб гарантовано стати учасником проекту, потрібно до 30 жовтня проголосувати за проект №652 https://gb.kyivcity.gov.ua/projects/652,  зробити скріншот (або фото) сторінки «Ваш голос зараховано» й надіслати на пошту [email protected]

 

Контакти

  • +380676740723
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 1  - Нi  

Коментарі

Ілля Гавриленко   336 днів тому   #  

У вас у описі проекту вказано:
«Для кого цей проект
Для всіх жителів Києва …»

Однак, це не відповідає дійсності, оскільки житель – це будь-яка особа, яка фактично проживає у місті, при цьому не обов’язково будучи резидентом цього міста.
Вимога відправляти вам підтвердження відданого голосу є несправедливою, адже позбавляє можливості взяти участь у вашому проекті усіх осіб, які проживають як у передмістях Києва, при цьому працюючи та сплачуючи податки у Києві, так і у самому Києві, які винаймають житло і не мають можливості отримати офіційну реєстрацію (адже на сайті громадського бюджету Києва можуть голосувати лише особи зареєстровані у Києві), у тому числі, не зможуть взяти участь практично усі ВПО, хоча ви і надаєте їм перевагу в участі.
Вважаю, що на вашому місці було б доцільно змінити опис на більш чесний, а зняти цю дискримінаційну вимогу, щодо голосу за ваш проект.
Якби мав можливість, охоче проголосував би за проект.

  •   Пiдписатися на новi
Ірина Фурда   327 днів тому   #  

Абсолютно згідна з попереднім коментарем. Я зареєстрована та проживаю за 3 км від межі Києва, в Києво-Святошинському районі, при цьому отримувала вищу освіту та працюю в столиці.
Проголосувати можливості не маю. Хоча на сьогодні 3 191 голосів, а за можливістю проекту 10 000 людей зможуть пройти навчання анлійської мови, то пропоную надати можливість голосу й мешканцям околиці.
Буду вдячна за порозуміння!

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.