В Україні створили інструкцію, яка допоможе контролювати місцеву владу

В Україні триває інформаційна кампанія #ТвояСправа, у рамках якої громадські активісти розробили алгоритм «Як ефективно контролювати місцеву владу». 

Мета цієї інструкції – поширити знання про громадянську відповідальність, а також залучити мешканців міст та селищ до моніторингу діяльності органів місцевої влади.

Інструкція складається з шести кроків, які пояснюють, що може зробити людина, якщо виявить зловживання під час використання бюджетних коштів. Ця інструкція має допомогти людям ретельніше контролювати місцеву владу та змотивувати їх діяти більш рішуче.

Працюючи за алгоритмом, можна вирішити більшість питань, що зазвичай хвилюють людей на місцях, – погані дороги, невідремонтовані школи та дитячі садки, поганий стан комунікаційної мережі, відсутність ліків у комунальних лікарнях тощо.

Зокрема, інструкція описує, як вчиняти, якщо людина виявила порушення – у чому може бути причина проблеми, як знайти відповідального за зловживання, які інтернет-ресурси допоможуть у моніторингу діяльності місцевої влади та де шукати підтримки в боротьбі за зміни.

Переглянути алгоритм можна за цим посиланням bit.ly/tvoyasprava.

Організаторами інформаційної кампанії є Центр локального самоврядування та Школа журналістики УКУ.

Інформаційний проект #ТвояСправа створено в межах проекту «Більше фактів для діалогу», який реалізовує Інститут висвітлення війни та миру (IWPR) за підтримки Міністерства закордонних справ Королівства Нідерландів.

Контакти

  • https://www.facebook.com/centerforlocal/
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 2  - Нi  

Коментарі

Олександр Малицький   347 днів тому   #  

Це просто знахідка!
У Миколаєві відбулася спроба ГКЧП місцевого розливу: 42 "обранця" з міськради спробували відправити у відставку норовливого мера, за якого проголосували понад 80 тис виборців. Це обурило миколаївців і під стіни мерії зібралося двохтисячне Віче з вимогою перевиборів мськради. Мер запропонував повне перезавантаження міської влади: і раду, мера. Голова ОДА підтримав пропозицію. Тимчасом, з огляду на президентські перевибори у РФ, знову формується місцева самооборона, щоб унеможливити кримський сценарій.

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.