bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Школи демократії у Львові та Одесі

У жовтні 2017 року Східноєвропейський центр багатопартійної демократії (СЄЦБД) відкриє Школи демократії у Львові та Одесі.

Східноєвропейський центр багатопартійної демократії (СЄЦБД) відкриває у жовтні 2017 року в Україні Школи демократії у Львові та Одесі. Школа демократії є інтенсивною освітньою програмою, спрямованою на ознайомлення слухачів з основами демократичного врядування, демократичної політики та політичних інструментів. Школа призначена для представників місцевого самоврядування, громадських організацій, засобів масової інформації, політичних партій, науковців, студентів та інших зацікавлених активних громадян старше 18 років.

СЄЦБД було створено влітку 2017 року на основі регіонального офісу Нідерландського інституту багатопартійної демократії (НІБД), який працює в Україні з 2016 року. НІБД створено голландськими політичними партіями, що входили до парламенту Нідерландів у 2000 році. Інститут засновано з метою надання підтримки політичним партіям в умовах молодих демократій. НІБД сприяє підтримці багатопартійної політичної системи та зміцненню інституційного потенціалу політичних партій та політичних угруповань для утвердження стабільних, плюралістичних демократій. Такою діяльністю НІБД прагне зробити свій внесок до процесу створення демократичних політичних інститутів в Україні. На сьогоднішній день робота НІБД розгорнулась у 28 країнах світу, а Школи демократії існують у 8 країнах світу.

Викладачами у Школах демократії Львова та Одеси будуть знані українські політологи, представники академічних установ, фахівці з неурядових організацій, колишні політики та відомі громадські діячі. У процесі навчання велику увагу буде зосереджено на практичних заняттях і тренінгах. Участь для слухачів у школах - безкоштовна. Заняття проходитимуть двічі-тричі на тиждень протягом 5 місяців. За успішне закінчення навчання у Школі видаватиметься диплом.Крім того, СЄЦБД підтримуватиме випускників Школи демократії шляхом надання невеликих грантів, залучення до мережі випускників та участі у міжнародних обмінах.

Протягом навчання у Школі демократії виклададимуться такі курси:

Політична культура.

Міжнародний контекст (Україна та міжнародні організації).

Сучасні виклики демократії та роль громадянського суспільства.

Права людини. Верховенство права.

Конституція і поділ влади.

Роль судової системи.

Вибори та виборчі системи.

Політичні партії та фінанси.

Місцеве самоврядування і децентралізація.

Корупція та антикорупційна політика.

Парламентська практика.

Електронна демократія та залучення до політики.

Питання гендерної рівності в політиці.

Канали впливу: політичні партії, соціальні мережі тощо.

Форми мирного політичного впливу, соціальна мобілізація.

Протидія пропаганді та політичній спекуляції на темі корупції.

Ораторське мистецтво (риторика), дебатування, мистецтво письма.

Політичний фандрайзінг, управління проектами.

Діалог між громадянським суспільством, політичними партіями та урядом.

Виборча кампанія.

Щоб стати учасником Школи демократії заповніть форму за посиланням до 18 вересня 2017 року: https://goo.gl/forms/qMaie8DBdrSOYTpn2

Наші контакти:

Київський офіс – Кирило Третяк, Координатор Програми СЄЦБД в Україні (вул. Воздвиженська, 45-49, оф. 502; +380504419225, ktretiak@eecmd.org)

Львівський офіс – Петро Кузик, Координатор Школи демократії у Львові

(+380973683560, pkuzyk@eecmd.org)

Одеський офіс – Сергій Глебов, Координатор Школи демократії в Одесі

(+380667890822, sglebov@eecmd.org)

Контакти

  • Кирило Третяк
  • +380504419225
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 1  - Нi  

Коментарі

Ігор Алексєєв   1077 днів тому   #  

Дуже дякую, цікаво!
А якщо я із Харкова?

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.