bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Підготовлено посібник для вчителів з медіаграмотності

Академія української преси підготувала посібник для вчителів «Медіаграмотність та критичне мислення на уроках суспільствознавства».

Нове видання втілює прагнення авторів зробити медіаосвіту складником викладання суспільствознавства. Посібник являє собою сучасне джерело медіаосвіти і відповідає інноваційним підходам до навчання: пропонує інтерактивний, творчий підхід до реалізації освітніх завдань уроку. Сьогодні соціалізація молодих людей відбувається переважно через медіа, тож дане видання допоможе вчителеві суспільствознавчих дисциплін озброїтися медіаосвітнім інструментарієм для формування медіаосвітньої компетентності учнів, необхідної для життя в сучасному демократичному суспільстві. Посібник – засіб візуалізації складних філософських і наукових положень курсу «Людина і світ». Вправи і завдання, що покликані навчити учнів аналізувати медіатексти, критично мислити та декодувати їх, допоможуть у майбутньому житті не загубитися в інформаційному потоці та навчать відбирати корисну та правдиву інформацію.

Вправи і завдання також можуть бути використані під час вивчення курсів за вибором, факультативних курсів, виховних годин, занять гуртків юних істориків і журналістів.

З електронною версією посібника можна ознайомитися тут 

Зараз АУП працює над дистанційним курсом до посібника.

Підготовка цього посібника стала можливою завдяки підтримці американського народу, що була надана через проект USAID «У-Медіа», що виконується міжнародною організацією Інтерньюз. Зміст матеріалів є виключно відповідальністю Академії української преси (АУП) та необов’язково відображає точку зору USAID, уряду США та Інтерньюз.

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

Емілія Воронцова   1733 дні тому   #  

Так званий "Посібник для вчителів з медіаграмотності" не має відповідного грифа Міністерства освіти і науки України, отже не може використовуватися у навчальному процесі.
ЗВЕРНІТЬ НА ЦЕ УВАГУ! НЕ КОЖНА КНИЖКА, ЩО МАЄ НАЗВУ "ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ" ДІЙСНО ПРИЗНАЧЕНА ДЛЯ ВИКОРИСТАННЯ У НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ.

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.