bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Відбувся етно-рейд Карпатами заради єднання України, на основі якого зняли фільм

Настав час, коли українці мають усвідомити, що “Захід” і “Схід” - лише умовні позначення. Можливо, ми різні, але це різномнніття є ознакою багатства та колориту нашої культури та історії, які є спільними і мають об’єднувати нас.Аби показати це, навесні цього року етнографічна експедиція “Єднання” вирушила до Карпат. Однодумці з семи міст України поїхали на позашляховиках від Кам’янця-Подільского до Львова, через усі Карпати, щоб зняти документальний фільм, та зробити фотоблог про місцеве населення. Живі історії про реальних людей, з їх звичайними потребами та думками, котрі скажуть про себе краще , аніж будь-які упереджені домисли про них. Метою подорожі та фільму було - розвіяти міфи та хибні уявлення українців з інших територій.Цей 30-хвилинний фільм це неупереджений погляд та думки простих людей, яких мандрівники зустріли на своєму шляху. Продивляючись його, глядачі матимуть змогу почути їх, дізнатися про що вони думають, про що мріють, що відчувають. І, врешті-решт, зможуть з’ясувати: чи так вже відрізняються від їхніх їх думки, відчуття та мрії - в чому так завзято намагалися нас перекнати деякі наші політики ти ЗМІ. І чи має вже таке велике значення: якою мовою сформульовані ці думки та мрії - українською чи російською, болгарською чи угорською? Учасники експедиції сподіваються, що ці кадри допоможуть позбутися стереотипів. 

Фільм “Єднання” лише перший крок реалізації проекту і вже через декілька тижнів учасники вирушать на північ України, аби зняти документальну стрічку про людей, які живуть на півночі, їх думки.

Наразі ми маємо можливість переглянути першу стрічку за посиланням

Приємного перегляду!

За підтримки Metal Craft Promotion.

Контакти

  • Іванна Мартинів
  •  ivanna.martyniv@gmail.com
  • Роман Неділько
  •  romkowork@gmail.com
  • Микола Ізотов
  •  izotov.nikolay@gmail.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

Брошняк Катерина   2158 днів тому   #  

правильне посилання на фільм : https://www.youtube.com/watch?v=gkrJzJmjl0c

на промо-ролик: https://www.youtube.com/watch?v=aQZoOMvps3M

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.