bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

НДІ оголошує Конкурс заявок для отримання медіа субгранту
24.03.2023

У рамках діяльності з протидії дезінформації Національний Демократичний Інститут (НДІ) оголошує конкурс заявок для отримання медіа субгранту та запрошує засоби масової інформації та ОГС, які мають релевантний досвід, подавати заявки.

НДІ планує надати субгрант вже існуючому засобу масової інформації чи громадській організації для створення медіа продуктів для різних каналів комунікації та аудиторій (наприклад, радіопрограми, онлайн статті, інтернет-джерела новин, телебачення, месенджери, співпраця з регіональними медіа тощо), які будуть поширені по всій території України, або в певних регіонах.

Метою такої діяльності є зменшення вразливості українців до російської дезінформації та пропагандистських наративів. Обрана організація матиме можливість обрати регіони для ведення цієї діяльності на власний розсуд. Проєкт триватиме протягом 2023 року. 

 

Надсилайте пропозиції на електронну адресу [email protected] або [email protected] до 14 квітня 2023 року до 23:59 за київським часом.

 

Детальний опис та пакет документів

Коментарі

Андрейченко Андрій   67 днів тому   #  

Доброго дня! Чи є можливість подати пропозицію українською мовою?
Дякуємо!

 •   Пiдписатися на новi
Олександра Поленко   66 днів тому   #  

Так, можете подати пропозицію українською мовою.

 •   Пiдписатися на новi
Андрейченко Андрій   66 днів тому   #  

Дякуємо!

 •   Пiдписатися на новi
Томчук Назарій   62 дні тому   #  

Але там англійською все. Як українською подавати? Я не бачу такої форми

 •   Пiдписатися на новi
Олександра Поленко   62 дні тому   #  

Стосовно документів, на жаль, ми не матимо змоги перекласти всі документи українською мовою в оперативному режимі. Альтернативно, ми пропонуємо Вам та Вашій організації спробувати перекласти документи самостійно, наприклад, за допомогою Гугл перекладача або інших онлайн перекладачів. Таким чином, Ви зможете заповнити заявку на медіа субгрант українською мовою і ми обов'язково розглянемо цю заявку.

 •   Пiдписатися на новi
Томчук Назарій   62 дні тому   #  

Зрозуміло. Дякую Вам!

 •   Пiдписатися на новi
Томчук Назарій   62 дні тому   #  

ще питаннячко. у Вас 6 документів, заповнювати, окрім бюджету потрібно ще Annex 1_Proposal Template for Subgrants та Annex 3_Pre-Award Questionnaire (PAQ) for Subgrants? дякую

 •   Пiдписатися на новi
Олександра Поленко   62 дні тому   #  

Саме так, від Вас потрібно:
- заповнений бюджет (ексель файл). Деталі по заповненню бюджету можна знайти в файлі Budget Preparation Tips, а також в файлі List of Unallowable Costs
- Proposal
- Pre-Award Questionnaire

 •   Пiдписатися на новi
Томчук Назарій   62 дні тому   #  

зрозуміло, ще раз дякую

 •   Пiдписатися на новi
Тетяна Голубова   61 день тому   #  

Добрий вечір!
Підкажіть, будь ласка, на який період можна розписувати проєкт? (мінімальна та максимальна кількість місяців реалізації)

 •   Пiдписатися на новi
Олександра Поленко   60 днів тому   #  

Проект тривалістю до кінця 2023 року. Дата початку проекту - найбижча можлива. Звертаємо також Вашу увагу, що на перегляд пропозицій, визначення фіналіста і підписання грантової угоди нам знадобиться орієнтовно 2 місяці, тому початок проекту з середини червня буде оптимальним варіантом.

 •   Пiдписатися на новi
Тетяна Голубова   60 днів тому   #  

Добре, дякую за відповідь!

 •   Пiдписатися на новi
Сергій Шкуро   57 днів тому   #  

Підкажіть, будь ласка, для заповнення бюджету (ексель файл) треба врахувати умови з Budget Preparation Tips, але сам файл бюджету не має відповідних розділів - наприклад: консультанти, прокат авто чи обладнання (також й формул розрахунку). Чи можемо ми самостійно додавати розділи? Чи є якись вимоги до іх назв та до процентного співвідношення витрат по розділах до суми гранту?
Чи вірно ми зрозуміли, що максимальна сума гранту 80000 доларів?

 •   Пiдписатися на новi
Олександра Поленко   55 днів тому   #  

Budget preparation tips це скоріше як guide book для кращого розуміння по заповненню бюджету (що можна, що ні, умовно кажучи).
Сам файл екселю скоріше як орієнтир зроблений, тому Ви можете вільно додавати розділи на власний розсуд, з власним співвідношенням і тд.
Так, максимальна сума 80 тисяч доларів

 •   Пiдписатися на новi
Сергій Шкуро   31 день тому   #  

як й очикувалося, переможцями стали одні й тіж самі компанії, тобто це не корупція, просто це Україна... цікаво - хоть щось потім буде у відкритому доступі чи взагалі як продукт, або це будуть лише новини на сайтах??? що дадуть переможці культурному та національно-патріотичному простору України? проєкти переможців є разовою подією, в подальшому це мертвий матеріал...

 •   Пiдписатися на новi
 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.