bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурс грантів від Chemonics «Партисипативні процеси та зміцнення довіри до місцевих органів влади»
13.03.2023

Проєкт USAID «Демократичне врядування у Східній Україні» (DG East), що реалізується компанією Chemonics International, оголошує конкурс грантових заявок, покликаних забезпечити ефективний діалог і взаємодію між органами місцевого самоврядування, представниками громадянського суспільства та мешканцями підконтрольних Уряду України територіальних громад Миколаївської, Херсонської, Одеської, Запорізької, Кіровоградської, Дніпропетровської, Донецької, Харківської та Луганської областей.

DG East розглядатиме заявки, що сприятимуть партисипативним процесам і допомагатимуть зміцненню довіри до місцевих органів влади з боку громадян зазначених територіальних громад.

 

Основні терміни за цим запитом надаються нижче: 

Практикум. До початку подання заявок DG East проведе практикум у застосунку Teams з 11:00 до 12:30 за київським часом 24 березня 2023 року. Посилання на практикум щодо попередньої заявки в застосунку Teams буде надіслано електронною поштою після подання запиту на реєстрацію. Зацікавлені заявники, які бажають взяти участь у цьому практикумі, повинні підтвердити свою участь, повідомивши ім’я учасника, електронну пошту та назву організації на адресу [email protected] до 18:00 за київським часом 22 березня 2023 року. Дозволяється участь лише двох осіб від кожної організації.

Запитання. Заявникам надається строк до 29 березня 2023 року, щоби подати свої запитання. Прохання надсилати всі запитання щодо цього RFA електронною поштою на адресу [email protected] (тема: Questions RFA No.07 [Запитання щодо RFA № 07]).

 

Кінцевий термін подання заявок. Заявки необхідно подати не пізніше 18:00 за київським часом 12 квітня 2023 року.

Орієнтовна дата присудження гранту 1 травня 2023 року.

Детальніше про умови у додатках нижче:

Коментарі

ОЛЕНА КАРАСЬОВА   78 днів тому   #  

Не відкриваються файли для ознайомлення з детальними умовами конкурсу

  •   Пiдписатися на новi
ГУРТ   78 днів тому   #  

Добрий день, пані Ольго. Спробуйте, будь ласка, завантажити файли з іншого браузера або пристрою, оскільки вони нормально завантажуються та відкриваються.

  •   Пiдписатися на новi
Тамара Дарієнко   77 днів тому   #  

Доброго дня, громада може взяти участь у конкурсі? Дякую

  •   Пiдписатися на новi
ГУРТ   77 днів тому   #  

Добрий день, пані Тамаро! Зверніться, будь ласка, з вашим питанням до організаторів конкурсу, за адресою електронної пошти, вказаною в оголошенні.

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.