bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурс міні-грантів для українських підприємців
21.07.2022

 

Ресурсний центр ГУРТ запрошує українських підприємців до участі в конкурсі міні-грантів. Учасниками конкурсу міні-грантів можуть бути офіційно зареєстровані суб’єкти підприємницької діяльності (юридичні особи та фізичні особи-підприємці), які здійснюють свій бізнес на підконтрольній уряду України території, чий бізнес вже сьогодні забезпечує критичні потреби населення України та зайнятість ВПО.

Загальний бюджет конкурсу міні-грантів – 310 тисяч доларів США.

Максимальний розмір гранту – 360 тисяч грн.

Розмір кожного затвердженого гранту буде залежати від кількості ВПО, зайнятих у бізнесі протягом тривалості впровадження гранту.

Рекомендуємо ознайомитися з Положенням про конкурс міні-грантів перед заповненням заявки.

Кінцевий строк подання заявок на участь у конкурсі міні-грантів – 26 серпня 2022 року. Рекомендуємо подавати заявки не чекаючи кінцевого строку, оскільки рішення про надання грантів будуть прийматися щотижнево до вичерпання бюджету конкурсу міні-грантів.

 

Конкурс міні-грантів проводиться Ресурсним центром ГУРТ у рамках проекту «Підтримка економічної участі вразливих груп населення, включно з внутрішньо переміщеними особами, в Україні», що виконується Міжнародною організацією праці (МОП) у співпраці з Федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Федерального Уряду Німеччини.

 

Контакти:

Ресурсний центр ГУРТ

вул. Еспланадна 28, офіс 7, м. Київ, 01001

т.: 044 300 2410

е-пошта: [email protected]

Коментарі

Галина Мисник   605 днів тому   #  

Доброго дня шановні партнери Ресурсного центру ГУРТ!
До Вас велике прохання видалити помилково відправлену заявку GURT-ILO-GIZ-4396, відправлену 2022-08-18 о 13:19:41 і вважати її недійсною.
Заздалегідь вдячні!
З повагою Галина Мисник, 0985233011

  •   Пiдписатися на новi
Алла Журавель   605 днів тому   #  

Добрий день, пані Галино. Щоб ваше звернення було зафіксовано та взято в роботу, надішліть, будь ласка, запит на електронну адресу [email protected]

  •   Пiдписатися на новi
Світлана Вишиванюк    604 дні тому   #  

Добрий день. Чи особи які працюватимуть за тимчасовим договором, вважатимуться працевлаштованими? І ще, якщо проект передбачає пільгові безкоштовні місця для фрілансерів з числа ВПО в коворкінгу. Вони вважаються працевлаштованими?
І за якою формулою розрахувати суму запиту відносно кількості працевлаштованих ВПО?

  •   Пiдписатися на новi
Алла Журавель   604 дні тому   #  

Добрий день! Дуже дякуємо за запитання. Для отримання відповіді рекомендуємо всі уточнюючі питання щодо подачі заявки на участь у конкурсі міні-грантів спрямовувати на електронну скриньку [email protected]

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.