bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

ЄС продовжує зусилля з підтримки реінтеграції ветеранів конфлікту на сході України та їхніх сімей

Всеукраїнська Асоціація Керівників Бізнесу в рамках проєкту «Соціально-економічна підтримка реінтеграції ветеранів конфлікту на сході України та членів їхніх сімей», що фінансується Європейським Союзом, оголошує набір зацікавлених ветеранів конфлікту на сході України до участі в компоненті проєкту щодо розбудови спроможності із започаткування та розвитку бізнесу з можливістю отримання грантової допомоги у вигляді обладнання для Вашої справи. Заявки приймаються до 1 липня 2021 року.

Якщо Ви  маєте посвідчення учасника бойових дій, а головне — хочете започаткувати або вже розвиваєте власний бізнес, у Вас є можливість отримати грант у вигляді закупівлі обладнання  (до 1 000 євро) для Вашої справи для системного запуску бізнесу, або можливість отримати грант у формі закупівлі обладнання (до 2500 євро) для розвитку вже існуючого бізнесу, якщо Ви відповідаєте критеріям участі.

Прийом заявок триватиме до завершення формування тренінгових груп. Пріоритет буде надано заявникам, які наразі не мають постійного місця роботи; мають низьку зарплату або часткову зайнятість; самі виховують дітей; утримують багатодітні родини або мають інвалідність; не отримували грант в попередньому проєкті; жінкам-ветеранкам. Грант надається винятково у формі оплати узгодженого обладнання та не передбачає грошових виплат учасникам.

Заповнити анкету можна за посиланням:

✔️ започаткування власного бізнесу — http://bit.ly/СтартБізнесу 

✔️ розширення бізнесу — http://bit.ly/РозвитокБізнесу

Детальна інформація про гранти та вимоги доступна також із анкет за посиланнями вище.

Інша важлива інформація:

  • Участь у проєкті безкоштовна.
  • Місце проведення проєкту: уся територія України
  • Бізнес-навчання відбуватиметься у червні 2021 - січні 2022 року (дати проведення узгоджуються).

Контактна особа для подачі заявок на детальнішої інформації – Михайло Чорний – 0962431089 та Олег Стень – 0987469497.

Проєкт впроваджується громадською організацією «Всеукраїнська Асоціація Керівників Бізнесу – UABL» за сприяння Міжнародної організації з міграції (МОМ) та фінансової підтримки Європейського Союзу.

Відібраним учасникам тренінгу зателефонують представники Всеукраїнської Асоціації Керівників Бізнесу та повідомлять спосіб, місце та точну дату проведення тренінгу.

Якщо у Вас виникли питання, можете звернутись на гарячу лінію МОМ за телефоном:

0-800-215-025 (пн-пт з 10:00 до 17:00)або на електронну пошту [email protected]

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 2  - Нi  

Коментарі

Володимир Сиротенко   422 дні тому   #  

Проект дійсно корисний, але як його довести до ветеранів, котрі відчуваючи свою непотрібність цій влаі, відгородились від всіх і навіть в соц.мережі рідко ьбувають, а про Гурт взагалі нічого не знають...

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.