Громадська організація «Інститут миру і порозуміння» (ІМіП) оголошує конкурс «Посилення потенціалу громад реалізовувати системні зміни у сфері безпеки, що пов’язані з особливими загрозами та потребами в умовах пандемії COVID-19». Кінцевий термін подання проєктних заявок – 20 березня 2021 року включно.
Початок конкурсу: 01.03
Кінцевий термін подачі заявок: 20.03
Громадська організація «Інститут миру і порозуміння» (ІМіП) оголошує конкурс проєктів з розвитку безпеки в громадах.
Метою конкурсу є розвиток потенціалу територіальних громад реалізовувати системні зміни у сфері безпеки та посилення спроможності реагувати на виклики, пов’язані з пандемією COVID-19 та особливими загрозами й потребами вразливих груп населення.
Цей конкурс проєктів проводиться ГО «Інститут миру і порозуміння» в рамках програми «Громадське здоров’я» Міжнародного фонду «Відродження».
І. Загальна інформація про конкурс.
У березні 2020 року Україна зіштовхнулася зі світовою пандемією коронавірусу COVID-19, що швидко розповсюджується та клінічно доведених високоефективних способів лікування і профілактики якого поки не існує.
В кризовій ситуації, за тимчасової відсутності державних політик та керівництв щодо реакції на пандемію, перший удар прийняли на себе заклади охорони здоров’я, правоохоронні структури, місцеві адміністрації та органи самоврядування в ОТГ. Протягом березня-липня ОТГ напрацьовували практики кризового управління і збереження рівня безпеки на місцях. Особливо незахищеними перед наслідками пандемії виявилися вразливі групи населення, які зіштовхнулися з найбільшими труднощами при отриманні базових адміністративних послуг та послуг охорони здоров’я (більше інформації про це читайте в розділі “Детальні передумови проведення конкурсу” за посиланням: https://cutt.ly/XlXSTsS).
З цією метою ГО ІМіП оголошує конкурс проєктів з розвитку безпеки в громадах за умов пандемії з фокусом на вразливих групах населення.
Що отримає громада:
Підтримка проекту зі зміцнення безпеки передбачає надання:
1. фінансування на проєктні витрати
2. навчання команди громади (проєкту) навичкам розвитку безпекових проєктів та розвитку потенціалу громади.
3. підтримку та консультування у аналізі безпекових ризиків, розробці стратегії з безпеки, створенні системи моніторингу безпеки в громаді.
Розклад програми підтримки надання гранту:
20.03.2021 - закінчення прийому заявок
20.03-30.03 - відбір команд-переможців
30.03.2021 - оголошення переможців конкурсу безпекових проектів
30.03-10.04.2021 - сесія онлайн знайомства з командами проектів-переможців і консультантами ІМіП.
14-15.2021 - офлайн-тренінг з самофасилітації розбудови безпеки в громаді для громад-учасниць проекту. Тренінг відбуватиметься в Київській області з урахуванням всіх карантинних обмежень.
травень - серпень 2021 - онлайн сесії супервізій і консультування громад з розвитку безпеки, менторська підтримка в реалізації безпекових проектів (3 онлайн-сесії для кожної громади)
3.09.2021 - Підсумковий онлайн-практикум “Безпека в громаді від “А” до “Я”
ІІ. Умови конкурсу:
А. Наявність мультидисциплінарної команди проєкту з громади (мінімум 5 осіб), що включає:
В. Наявність в команді 1-2 потенційних фасилітаторів.
6. Оптимальна сума субгранту 140 000 - 280 000 грн. Максимальна сума субгранту 280 000 грн.
7. Детальний бюджет проєкту, що подається на конкурс, є обов’язковим (посилання на форму бюджету: https://drive.google.com/file/d/1apdvdUojeHUUiXd_Jjqv2NBDX1Hapnvk/view?usp=sharing)
8. Обов’язковим є включення в план проєкту розробки безпекової стратегії громади. Розподіл коштів субгранту: 10-15% йдуть на розробку стратегічного плану з безпеки з залученням експерта для супервізії і допомоги в процесі.
____________________
Для участі в конкурсі необхідно заповнити анкету за посиланням: https://forms.gle/siYtPXCFAXUs8H9P6
Кінцевий термін подання проєктних заявок – 20 березня 2021 року включно.
Учасники, які успішно пройшли відбір, отримають повідомлення на електронну скриньку, вказану в анкеті.
У разі виникнення будь-яких додаткових питань звертайтесь до координаторки проєкту Ольги Корабльової за адресою [email protected]
Матеріал підготовлено за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” у межах проєкту “Посилення потенціалу громад реалізовувати системні зміни у сфері безпеки, пов’язані з пандемією COVID-19 та особливими загрозами і потребами вразливих груп населення”
Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково збігається з позицією Міжнародного фонду “Відродження”.
Коментарі
Чудово! Обовязково приймемо участь.)
Пане Віталію, раді, що Вас зацікавив цей конкурс. Запрошуємо Вас на онлайн-зустріч питань-відповідей щодо участі конкурсі, яка відбудеться завтра, 10 березня, з 11:00 до 12:00.
Для участі у заході потрібно заповнити форму: https://forms.gle/a7TDBFawTLKqWm3g8