bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурс проєктів з розвитку безпеки в громадах

Громадська організація «Інститут миру і порозуміння» (ІМіП) оголошує конкурс «Посилення потенціалу громад реалізовувати системні зміни у сфері безпеки, що пов’язані з особливими загрозами та потребами в умовах пандемії COVID-19». Кінцевий термін подання проєктних заявок – 20 березня 2021 року включно.

Початок конкурсу: 01.03

Кінцевий термін подачі заявок: 20.03

Громадська організація «Інститут миру і порозуміння» (ІМіП) оголошує конкурс проєктів з розвитку безпеки в громадах. 

Метою конкурсу є розвиток потенціалу територіальних громад реалізовувати системні зміни у сфері безпеки та посилення спроможності реагувати на виклики, пов’язані з пандемією COVID-19 та особливими загрозами й потребами вразливих груп населення.

Цей конкурс проєктів проводиться ГО «Інститут миру і порозуміння» в рамках програми «Громадське здоров’я» Міжнародного фонду «Відродження».

 

І. Загальна інформація про конкурс. 

У березні 2020 року Україна зіштовхнулася зі світовою пандемією коронавірусу COVID-19, що швидко розповсюджується та клінічно доведених високоефективних способів лікування і профілактики якого поки не існує. 

В кризовій ситуації, за тимчасової відсутності державних політик та керівництв щодо реакції на пандемію, перший удар прийняли на себе заклади охорони здоров’я, правоохоронні структури, місцеві адміністрації та органи самоврядування в ОТГ. Протягом березня-липня ОТГ напрацьовували практики кризового управління і збереження рівня безпеки на місцях. Особливо незахищеними перед наслідками пандемії виявилися вразливі групи населення, які зіштовхнулися з найбільшими труднощами при отриманні базових адміністративних послуг та послуг охорони здоров’я (більше інформації про це читайте в розділі “Детальні передумови проведення конкурсу” за посиланням: https://cutt.ly/XlXSTsS).

З цією метою ГО ІМіП оголошує конкурс проєктів з розвитку безпеки в громадах за умов пандемії з фокусом на вразливих групах населення. 

Що отримає громада: 

Підтримка проекту зі зміцнення безпеки передбачає надання: 

1. фінансування на проєктні витрати 

2. навчання команди громади (проєкту) навичкам розвитку безпекових проєктів та розвитку потенціалу громади. 

3. підтримку та консультування у аналізі безпекових ризиків, розробці стратегії з безпеки, створенні системи моніторингу безпеки в громаді. 

Розклад програми підтримки надання гранту: 

20.03.2021 - закінчення прийому заявок

20.03-30.03 - відбір команд-переможців

30.03.2021 - оголошення переможців конкурсу безпекових проектів

30.03-10.04.2021 - сесія онлайн знайомства з командами проектів-переможців і консультантами ІМіП. 

14-15.2021 - офлайн-тренінг з самофасилітації розбудови безпеки в громаді для громад-учасниць проекту. Тренінг відбуватиметься в Київській області з урахуванням всіх карантинних обмежень. 

травень - серпень 2021 - онлайн сесії супервізій і консультування громад з розвитку безпеки, менторська підтримка в реалізації безпекових проектів (3 онлайн-сесії для кожної громади)

3.09.2021 - Підсумковий онлайн-практикум “Безпека в громаді від “А” до “Я”

 

ІІ. Умови конкурсу: 

 1. Тривалість проєкту: 5 місяців
 2. Термін реалізації проєктів: 1 квітня - 31 серпня 2021 року
 3. Учасниками конкурсу можуть бути зареєстровані в Україні громадські організації з міст, селищ, сіл та ОТГ на всій території України.
 4. Проєкт, який подається на конкурс, має бути спрямований на посилення безпеки в конкретній громаді, подолання наслідків пандемії та забезпечення доступу вразливих груп населення до сервісів з безпеки та  охорони здоров’я.
 5. Організація, яка подається на конкурс, має забезпечити: 

       А. Наявність мультидисциплінарної команди проєкту з громади (мінімум 5 осіб), що включає:

 • представників структур ОТГ, відповідальних за безпеку (ОМС, поліція, ДНС тощо), які мають потенціал до розбудови безпеки на локальних рівнях
 • представників національних і місцевих ГО та донорських організацій, які підтримують ОТГ 
 • представників інституцій громадянського суспільства та ГО, що працюють із вразливими групами населення та надають їм сервіси 
 • представників вразливих груп населення, що проживають в громадах
 • суб’єктів національного та місцевого рівня, що відповідальні за забезпечення безпеки
 • експерти галузей, дотичних до безпеки, які здатні випрацьовувати ефективні рішення щодо протидії безпековим загрозам та працювати в напрямку їх попередження та подолання
 • громади України, які мають досвід реалізації ініціатив у сфері безпеки.
 • громади України , які зацікавлені розвивати ініціативи у сфері безпеки. 

       В. Наявність в команді 1-2 потенційних фасилітаторів.

      6. Оптимальна сума субгранту 140 000 - 280 000 грн. Максимальна сума субгранту 280 000 грн. 

      7. Детальний бюджет проєкту, що подається на конкурс, є обов’язковим (посилання на форму            бюджету: https://drive.google.com/file/d/1apdvdUojeHUUiXd_Jjqv2NBDX1Hapnvk/view?usp=sharing

      8. Обов’язковим є включення в план проєкту розробки безпекової стратегії громади. Розподіл коштів субгранту: 10-15% йдуть на розробку стратегічного плану з безпеки з залученням експерта для супервізії і допомоги в процесі. 

____________________

Для участі в конкурсі необхідно заповнити анкету за посиланням: https://forms.gle/siYtPXCFAXUs8H9P6 

Кінцевий термін подання проєктних заявок – 20 березня 2021 року включно.

Учасники, які успішно пройшли відбір, отримають повідомлення на електронну скриньку, вказану в анкеті.

У разі виникнення будь-яких додаткових питань звертайтесь до координаторки проєкту Ольги Корабльової за адресою okorablyova@ipcg.org.ua 

 

Матеріал підготовлено за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” у межах проєкту “Посилення потенціалу громад реалізовувати системні зміни у сфері безпеки, пов’язані з пандемією COVID-19 та особливими загрозами і потребами вразливих груп населення”

Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково збігається з позицією Міжнародного фонду “Відродження”.

 

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 1  - Нi  

Коментарі

Віталій Юрійович   41 день тому   #  

Чудово! Обовязково приймемо участь.)

 •   Пiдписатися на новi
Єлизавета Коваль   41 день тому   #  

Пане Віталію, раді, що Вас зацікавив цей конкурс. Запрошуємо Вас на онлайн-зустріч питань-відповідей щодо участі конкурсі, яка відбудеться завтра, 10 березня, з 11:00 до 12:00.
Для участі у заході потрібно заповнити форму: https://forms.gle/a7TDBFawTLKqWm3g8

 •   Пiдписатися на новi
 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.