bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Топ-8 грантів для громадських організацій та ініціатив

 Інформація спонукає до дій. Якщо Ви спрямовані на розвиток власної організації та громадянського суспільства в цілому, запрошуємо ознайомитися з підбіркою грантів, яка є джерелом формування і розвитку Ваших нових ініціатив, вартих реалізації.

Відкритий конкурс локальних партнерів для проведення тренінгової програми у Молодіжних радах

Британська Рада шукає партнерську організацію/ї, неурядові та благодійні організації з відповідним статусом юридичної особи, що зареєстровані в Україні, для спільної розробки (разом із програмною командою Британської Ради), втілення та адміністративної підтримки тренінгової програми і розроблених представниками Молодіжних рад проектів соціальної дії впродовж січня-лютого 2021 року. Дедлайн - 6 грудня 2020.

Конкурс малих грантів для громадянського суспільства Opendatago

Проєкт USAID/UK aid «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/TAPAS» у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України проводить конкурс малих грантів для громадянського суспільства Opendatago.  Дедлайн - 6 грудня 2020 року.

Конкурс мікрогрантів для реалізації адвокаційних проєктів «DOCU ДІЄ»

Мережа кіноклубів медіапросвіти з прав людини Docudays UA проводить конкурс мікрогрантів на адвокаційні проєкти з використанням кінопоказів та обговорень документального кіно. Дедлайн -  7 грудня 2020 року, 18.00(Київ).

Гранти на інноваційні проєкти по боротьбі зі зміною клімату 

Гранти для команд з України та Великої Британії, що запропонують спільне інноваційне рішення на стику мистецтва, науки і цифрових технологій у відповідь на зміну клімату. Дедлайн - 13 грудня 2020 о 23:59 за київським часом. 

Грантова програма для розвитку громадянського суспільства

Human Rights House Foundation за підтримки Європейського Союзу запустив Грантову програма для розвитку громадянського суспільства. Дедлайн - 18 грудня 2020 року.

ООН Жінки оголошує конкурс пропозицій для громадських організацій

ООН Жінки в рамках проекту «Підтримка ЄС на сході України: відновлення, розбудова миру та управління», який фінансується Європейським Союзом, оголосила конкурс пропозицій для громадських організацій щодо зміцнення потенціалу молодих жінок з Донецької та Луганської областей для просування Порядку денного 1325 «Жінки. Мир. Безпека» на місцевому рівні. Дедлайн - 30 грудня 2020 року.

Конкурс пропозицій для ГО щодо посилення потенціалу органів юстиції та правоохоронних органів

ООН Жінки в рамках проекту «Підтримка ЄС на сході України: відновлення, розбудова миру та управління», який фінансується Європейським Союзом, оголосила Конкурс пропозицій для громадських організацій щодо посилення потенціалу органів юстиції та правоохоронних органів щодо ефективного впровадження законодавства про домашнє насильство та підвищення рівня правової обізнаності жертв. Дедлайн - 30 грудня 2020 року.

Конкурс на фінансування проєктів в рамках програми «Культура законності»

В рамках програми «Культура законності», що впроваджується Центром культурного менеджменту за фінансування Посольства Королівства Нідерландів, триває конкурс проєктів, що висвітлюють суспільну цінність верховенства права, доброчесності, антикорупційної поведінки, культури законності. Дедлайн - 30 червня 2021 року

 

 

Контакти

  • Ресурсний центр ГУРТ info@gurt.org.ua
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 2  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.