bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

До уваги ГО ветеранів: розпочався відбір проєктів на державне фінансування у 2021 році

Міністерство у справах ветеранів України розпочало відбір проєктів, які отримають фінансування з державного бюджету у 2021 році. Міністерство розглядатиме проєкти громадських об’єднань ветеранів війни, жертв нацистських переслідувань та жертв політичних репресій, присвячені, зокрема, кільком пріоритетним напрямкам. Дедлайн - 17 листопада 2020 року 16:00.

Чудові новини для громадських об’єднань ветеранів: Міністерство у справах ветеранів України розпочало відбір проєктів, які отримають фінансування з державного бюджету у 2021 році. Підтримка буде направлена на проєкти, які допомагатимуть працевлаштовувати ветеранів та створювати їхні власні справи, зміцнюватимуть позитивний імідж ветеранів у суспільстві, сприятимуть їх соціальній адаптації та посилюватимуть спроможність ветеранських ГО. 

У рамках оголошеного конкурсу Міністерство розглядатиме проєкти громадських об’єднань ветеранів війни, жертв нацистських переслідувань та жертв політичних репресій, присвячені, зокрема, кільком пріоритетним напрямкам. Серед них:

 • Формування у суспільстві позитивного іміджу ветеранів.

 • Підняття рівня національно- та військово-патріотичного виховання, зокрема, через залучення до виховного процесу ветеранів.

 • Сприяння працевлаштуванню учасників АТО/ОСС та запровадження ними власної справи.

 • Соціальна адаптація ветеранів. Розвиток фізичної культури і спорту серед ветеранів та членів їх сімей.

 • Підвищення організаційної спроможності громадських об’єднань ветеранів тощо. 

Максимальний обсяг фінансування на більшість проєктів становить 800 тисяч гривень. При цьому важливо зауважити, що підтримка здійснюється на умовах співфінансування: держава надаватиме кошти обсягом не більше 85% від загальної кошторисної вартості кожного проєкту. 15% витрат фінансує безпосередньо громадське об’єднання.

Такі відкриті і прозорі конкурси на державне фінансування для громадських об’єднань - чудовий приклад того, як насправді може виглядати підтримка ОГС із боку держави. Важливо, щоб всі організації мали рівні права та доступ до подібних конкурсів і могли у справедливих умовах боротися за фінансування своїх проєктів. Тільки за таких умов ми можемо говорити про дійсно ефективний та виправданий розподіл державних коштів та, що важливо, про зміцнення самозарадності самих організацій. Саме тому і ми в Українському незалежному центрі політичних досліджень, і наші партнери з Консорціуму, який реалізує проєкт USAID “Ініціатива секторальної підтримки ОГС”, підтримуємо проведення таких конкурсів та їх максимальну відкритість і прозорість”, - пояснює Максим Лациба, керівник Програми розвитку громадянського суспільства Українського незалежного центру політичних досліджень.

Наразі конкурсний відбір триває. Громадські об’єднання можуть надсилати свої пропозиції до 16:00 год. 17 листопада 2020 року за адресою: м. Київ, провулок Музейний, 12, Міністерство у справах ветеранів України, 2 поверх, каб. 209. Детальніше з умовами проведення конкурсу можна ознайомитись за посиланням

Нагадаємо, у 2018 році завдяки адвокаційній кампанії УНЦПД в рамках проєкту USAID “Громадяни в дії” було вперше запроваджено конкурс проєктів для ОГС ветеранів, які фінансуватимуться з державного бюджету. Відповідне рішення прийняв Кабінет Міністрів постановою №156. У 2020 році УНЦПД у партнерстві з Міністерством у справах ветеранів провели навчання для громадських об’єднань ветеранів, на яких роз’яснювали нюанси підготовки проєктної заявки, ефективного проходження конкурсних процедур, написання кошторису витрат, звітування.

 

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 1  - Нi  

Коментарі

Тетяна Коваленко   78 днів тому   #  

Чи можуть подавати заявки громадські організації районного рівня, чи це стосується тільки обласних громадських об'єднань?
Дякую

 •   Пiдписатися на новi
Іванна Бедей   78 днів тому   #  

Пані Тетяно, заявки можуть подавати будь-які організації. Незалежно від статусу

 •   Пiдписатися на новi
Іванна Бедей   78 днів тому   #  

Головне, щоб проєкт відповідав загальнодержавному рівню. Де загальнодержавний рівень виконання (реалізації) програми (проекту, заходу) - провадження проектної діяльності на території більш як половини областей України, у тому числі м. Києва, та/або забезпечення участі у такій діяльності осіб з більш як половини областей України, у тому числі м. Києва

 •   Пiдписатися на новi
Тетяна Коваленко   78 днів тому   #  

Дякую! Де можна знайти форму заявки та бюджету для оформлення заявки

 •   Пiдписатися на новi
Олександр Малицький   78 днів тому   #  

просимо форму заявки і бюджету

 •   Пiдписатися на новi
Іванна Бедей   77 днів тому   #  

Залиште, будь ласка, свої електронні адреси. Ми надішлемо всю необхідну інформацію на пошту.

 •   Пiдписатися на новi
Олександр Малицький   77 днів тому   #  

olexandr.malickij@gmail.com - голова ГО "Зелений рух" Миколаївщини, редактор газети "Будьмо!"

 •   Пiдписатися на новi
Тетяна Коваленко   76 днів тому   #  

Доброго дня! Просимо пояснити факт відправлення заявки поштою: 17 листопада повинен бути поштовий штамп відправки чи 17 листопада ви повинні отримати нашу заявку. Залишається питання форми заявки і бюджету. Просимо надіслати інформацію на електронну адресу verbena1956@i.ua
Дякуємо1

 •   Пiдписатися на новi
Іванна Бедей   76 днів тому   #  

До 17 листопада заявка має бути отримана у Міністерстві ветеранів

 •   Пiдписатися на новi
EASECI   76 днів тому   #  

Доброго дня! Надішліть умови гранту і форму заявки, бюджету на пошту нашої Асоціації:
easeci.eu@gmail.com

Дякую!

 •   Пiдписатися на новi
Тетяна Коваленко   76 днів тому   #  

ГО "Магдалиніська спілка вязнів-жертв нацизму"
Доброго дня ще раз! Надішліть форми заявки і бюджету на адресу:verbena1956@i.ua
Дякую

 •   Пiдписатися на новi
Тетяна Коваленко   76 днів тому   #  

ГО "Магдалиніська спілка вязнів-жертв нацизму"
Іванно,дякуємо .Все отримали і все зрозуміло. Раніше датою відправки поштою була відмітка поштового відділення (день і час). Теперішні умови відправки заявки ми вважаємо суперечливими.Суть в тому, що районні поштові відділення працюють по три дні в неділю

 •   Пiдписатися на новi
Ілона Надала   76 днів тому   #  

Доброго вечора, надішіліть, будь ласка, усі форми та інструкцію, якщо можна, на адресу : nadala1008@gmail.com

 •   Пiдписатися на новi
Тетяна Коваленко   75 днів тому   #  

ГО "Магдалиніська спілка вязнів-жертв нацизму"
Іванно,доброго дня! Чи є якімь територіальні рамки по реалізації проекту? це повинен бути конкретний район, як наприклад наш Магдалинівський, чи повиння бути задіяні в проекті ще й інші райони?
Дякую

 •   Пiдписатися на новi
Тетяна Коваленко   75 днів тому   #  

ГО "Магдалиніська спілка вязнів-жертв нацизму"
Іванно,доброго дня! Чи є якісь територіальні рамки по реалізації проекту? це повинен бути конкретний район, як наприклад наш Магдалинівський, чи повинні бути задіяні в проекті ще й інші райони?
Дякую

 •   Пiдписатися на новi
Олександр Малицький   74 дні тому   #  

аплікаційна форма і бюджет - державна таємниця?
олександр малицький, olexandr.malickij@gmail.com

 •   Пiдписатися на новi
Вікторія Губська   73 дні тому   #  

Шановні колеги Мінветеранів!
Велике прохання подати посилання на ваш сайцт і де можна отримати взірець конкурсної пропозиції. Наша електронка open.ukraine@ukr.net
ПРохання повідомити на яку електронну пошту можливо надіслати вже готову конкурсну пропозицію і точно до якої години 17.11.2020.
Щиро вдячні за співпрацю і доомогу.

 •   Пiдписатися на новi
Наталія Балюра   72 дні тому   #  

Доброго вечора, надішліть, будь ласка, усі форми та інструкцію, якщо можна, на адресу : nataliybalura@ukr.net

 •   Пiдписатися на новi
 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.