bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурс для екологічних проектів від ГО «Екодія»

ГО «Екодія» в рамках спецпроєкту «Друге дихання» запрошує громадські організації зі всієї України взяти участь  конкурсі. Дедлайн - 18 листопада 2020 року.
 
Чому варто подаватись?
Ми оберемо 6 громадських організацій, яким надамо фінансову підтримку для роботи в напрямку адвокації теми покращення якості повітря та підвищення обізнаності населення щодо цієї проблеми. Ми допоможемо з:
проведенням заходів;
створенням матеріалів;
експертною підтримкою;
комунікаційною підтримкою.
 Як взяти участь?
Треба заповнити реєстраційну форму  bit.ly/31LivyU до 18 листопада та додати до неї короткий мотиваційний лист (максимум 1 сторінка А4).  У листі просимо описати, чим займається ваша організація, і чому вас турбує проблема якості повітря. Якщо повітря в вашому населеному пункті неналежної якості, вкажіть, які є причини для цього та які основні джерела забруднення. Запропонуйте рішення зі сторони місцевої влади, яке, на вашу думку, могло би виправити цю ситуацію (можна тезово, не більше 5 пунктів). Опишіть, що для цього потрібно зробити вам як громадській організації.
30 листопада ми оголосимо шість переможців!
 
Проєкт реалізується в рамках Ініціативи з розвитку екологічної політики й адвокації в Україні, що здійснюється Міжнародним фондом “Відродження” за фінансової підтримки Швеції.

 

Контакти

  • e-mail: mr@ecoact.org.ua
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 3  - Нi  

Коментарі

Олег Гелета   33 дні тому   #  

Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, яка сума фінансової підтримки?

  •   Пiдписатися на новi
Ратушна Марина   32 дні тому   #  

Доброго дня! До 60 000 грн на покриття прямих витрат в 2021 році.

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.