bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурс грантів для підтримки ініціатив щодо ґендерної рівності та соціальної інклюзії
28.02.2020

Проект USAID «Демократичне врядування у Східній Україні» (надалі іменується «DG East»), що впроваджується компанією Chemonics International, оголошує конкурс на подання заявок на гранти для реалізації проектів, спрямованих на ширше визнання спільної громадянської культури. Дедлайн - 2 квітня 2020 року.

Проект USAID «Демократичне врядування у Східній Україні» (надалі іменується «DG East»), що впроваджується компанією Chemonics International, оголошує конкурс на подання заявок на гранти для реалізації проектів, спрямованих на ширше визнання спільної громадянської культури, яка базується на спільних цінностях і порозумінні із такими недостатньо представленими групами, як - жінки, молодь, люди з інвалідністю, лесбійки, геї, бісексуальні, трансгендерні, інтерсекс люди та/або люди інших сексуальних орієнтацій, статі та гендерних ідентичностей (ЛГБТІ+), Роми та/або інші етнічні меншини, з акцентом на збільшення їх представництва та включення до процесів демократичного врядування та громадянської участі у Донецькій і Луганській областях. Гранти надаватимуться та виконуватимуться згідно з правилами виконання грантів за контрактами Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та уряду США, а також згідно з внутрішніми правилами ведення грантових угод Проекту DG East.

Працівники проекту та Chemonics не мають права вимагати, а заявникам забороняється пропонувати будь-які гроші, комісійні виплати, кредити, подарунки, винагороди, цінні речі,  компенсацію за отримання або винагороду за неналежний сприятливий розгляд стосовно цього запиту. Про будь-які неналежні вимоги від працівників Проекту просимо повідомляти Керівника Проекту або [email protected].

Додатки, включені до цього Запиту на подання заявок:

- Додаток A - Форма Заявки на грант і Графік виконання завдань

 Додаток B – Форма Бюджету заявки на отримання гранту

- Додаток C – Обов’язкові та Застосовні за необхідності Стандартні положення (доступні посилання знизу):

·       Стандартні положення для американських і неамериканських громадських організацій, які отримують гранти з фіксованою сумою, доступні за наступною адресою: http://www.usaid.gov/sites/default/files/documents/1868/303mat.pdf

·       Стандартні положення для неамериканських громадських реципієнтів, які отримують усі інші види грантів, доступні за наступною адресою: http://www.usaid.gov/sites/default/files/documents/1868/303mab.pdf

- Додаток D – Необхідні засвідчення

·       Засвідчення «Заява організації щодо відповідальності за несплату податків у встановлений термін та відсутність судимості за тяжкі кримінальні злочини (AAPD 14-03, серпень 2014 року)»

·       Заборона надання федеральної допомоги суб'єктам, які вимагають укладення певних внутрішніх договорів про конфіденційність – Заява (травень 2017 р.)

- Додаток E – Форма самооцінки Заявника

РОЗДІЛ І. ОПИС ПРОГРАМИ

IA.       МЕТА

DG East надає гранти українським громадським організаціям з метою пропагування цілей DG East через роботу з такими недостатньо представленими групами, як жінки, молодь (18-35 років), люди з інвалідністю, лесбійки, геї, бісексуальні, трансгендерні, інтерсекс люди та/або інших сексуальних орієнтацій, статі та гендерних ідентичностей (ЛГБТІ+), Роми та/або інші етнічні меншини, з акцентом на збільшення їх представництва та включення до процесів демократичного врядування та громадянської участі у Донецькій і Луганській областях.

 IB.      ПРЕАМБУЛА 

DG East - це п’ятирічний проект, що фінансується USAID і реалізовується компанією Chemonics International Inc. Мета проекту - зміцнення зв’язків і довіри між громадянами та владою у Східній Україні. Цілі діяльності DG East:

Завдання 1: Розширення прийняття спільної громадянської культури на основі спільних цінностей і розуміння

SO 1.1: Посилення взаємодії громадян з групами громадянського суспільства

SO 1.2: Поглиблене розуміння процесів реформ та врядування на основі участі

SO 1.3: Подальший розвиток української громадянської ідентичності

Завдання 2: Посилення участі для покращення врядування в Україні та формування процесів, а також допомоги у вирішенні проблем громади

SO 2.1: Посилення інтеграції розділених, маргіналізованих або ізольованих груп населення

SO 2.2: Ефективна адвокація з боку місцевих суб'єктів у відповідній політиці на національному та регіональному рівнях

SO 2.3: Покращені процеси та можливості місцевого врядування

DG East буде прагнути досягнути наступних результатів:

•       Посилення взаємодії громадян з групами громадянського суспільства

•       Підвищення рівня розуміння процесів реформ та врядування на основі участі

•       Подальший розвиток української громадянської ідентичності

•       Посилення інтеграції розділених, маргіналізованих або ізольованих груп населння

•       Ефективна адвокація з боку місцевих суб'єктів у відповідній політиці на національному та регіональному рівнях

•       Покращені процеси та можливості місцевого врядування

DG East надасть можливість громадянам взаємодіяти з органами виконавчої влади, забезпечить органи влади ресурсами, необхідними для надання допомоги громадянам і дасть можливості громадянам України мати надію на майбутнє і на позитивні зміни у повсякденному житті.

IC.       ДОКЛАДНИЙ ОПИС ПРОГРАМИ

DG East працюватиме з українськими місцевими та загальнонаціональними громадськими організаціями з метою підтримки ініціатив, спрямованих на підвищення рівня представництва та активної участі у демократичних процесах направлених на зміцнення та пропагування громадянських і політичних прав, толерантності, рівності та недискримінації таких недостатньо представлених груп, як: жінки, молодь (18-35 років), люди з інвалідністю, лесбійки, геї, бісексуальні, трансгендерні, інтерсекс люди плюс та/або інших сексуальних орієнтацій, статі та гендерних ідентичностей (ЛГБТІ+), Роми та/або інші етнічні меншини, з акцентом на збільшення їх представництва та включення до процесів демократичного врядування та громадянської участі у Донецькій і Луганській областях.

Кандидатам пропонується надавати пропозиції щодо довгострокових та короткострокових проектів, спрямованих, зокрема, на:

·       Зміцнення, підтримку та розвиток потенціалу організацій громадянського суспільства (ОГС), ініціативних груп, активістів та ініціатив недостатньо представлених груп у Донецькій і Луганській областях у їхній здатності ефективно представляти свою групу, брати участь у процесах прийняття рішень і виступати на захист розширення та забезпечення дотримання своїх прав,свобод, та повної участі у політичному, соціальному та економічному житті на місцевому та національному рівнях

·       Підвищення громадської обізнаності та розуміння гендерних питань, понять інклюзії, потреб і прав недостатньо представлених груп за допомогою тренінгів і інших способів розвитку потенціалу для посадовців, осіб, що приймають рішення, та представників громадянського суспільства.

·       ідтримка ініціатив, які активно пропагують громадянські цінності толерантності, недискримінація, розмаїття та рівність.

DG East визнає, що деякі грантоотримувачі можуть потребувати технічної допомоги для більш ефективного здійснення діяльності. Тому, у заявках кандидатам рекомендується зазначати свої потреби у технічній допомозі та/або навчанні.

РОЗДІЛ ІІ. ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРИСУДЖЕННЯ ГРАНТУ

DG East передбачає надання коштів у розмірі до 8 500 000 гривень через шість (6) окремих грантів за цим ЗПЗ вартістю від 850 000 до 1 400 000 гривень. Остаточна сума буде залежати від грантової діяльності та остаточних переговорів і може бути нижчою або вищою за цей діапазон. Очікується, що термін дії будь-якої грантової угоди за даним запитом не перевищуватиме 12 місяців. Орієнтовна дата початку надання грантів за цією заявкою – червень 2020 р. Вид окремого гранту буде визначатися у процесі переговорів. 

ПЕРЕЛІК ДОДАТКІВ

- Додаток A - Форма Заявки на грант і Графік виконання завдань

- Додаток B – Форма Бюджету заявки на отримання гранту

- Додаток C – Обов’язкові та Застосовні за необхідності Стандартні положення (доступні посилання знизу):

·       Стандартні положення для американських і неамериканських громадських організацій, які отримують гранти з фіксованою сумою, доступні за наступною адресою: http://www.usaid.gov/sites/default/files/documents/1868/303mat.pdf

·       Стандартні положення для неамериканських громадських реципієнтів, які отримують усі інші види грантів, доступні за наступною адресою: http://www.usaid.gov/sites/default/files/documents/1868/303mab.pdf

- Додаток D – Необхідні засвідчення

·       Засвідчення «Заява організації щодо відповідальності за несплату податків у встановлений термін та відсутність судимості за тяжкі кримінальні злочини (AAPD 14-03, серпень 2014 року)»

·       Заборона надання федеральної допомоги суб'єктам, які вимагають укладення певних внутрішніх договорів про конфіденційність – Заява (травень 2017 р.)

 

- Додаток E – Форма самооцінки Заявника

 

Коментарі

наталия вегриян   1539 днів тому   #  

Это только для Луганской и Донецкой областей?

  •   Пiдписатися на новi
Мазипчук Максим   1537 днів тому   #  

Вітаю! Так. Щодо уточнення програмних питань ви можете звертатися за контактами вказаними у повідомленні. З повагою, Максим Мазипчук

  •   Пiдписатися на новi
Сергій Колесніков   1517 днів тому   #  

Немає адреси для відправки заявок. Тільки для скарг!

  •   Пiдписатися на новi
Сергій Колесніков   1517 днів тому   #  

Дайте адресу, куди скаржитися на це))

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.