bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Програма поліпшення життєвого становища колишніх радянських військовополонених

Громадська організація “Міжнародний фонд “Взаєморозуміння і толерантність” разом  зі Спілкою контактів з країнами колишнього Радянського Союзу “KONTAKTE-КОНТАКТИ e.V.” протягом 2020 року здійснюватиме в Україні програму поліпшення життєвого становища колишніх радянських військовополонених – громадян України, яка фінансується німецьким  Фондом “Пам’ять, відповідальність і майбутнє” (EVZ).

 Програмою передбачено:

1. Надання медикаментів за індивідуальним призначенням лікаря; у випадках хронічних захворювань також повторно.

2. Надання медичних допоміжних засобів, домашньої медтехніки, засобів реабілітації, ортопедичних засобів, засобів догляду та гігієни, такі як: слухові апарати, тонометри, глюкометри, небулайзери, інвалідні коляски, ходунки, туалетні стільці,  протипролежневі матраци, ортези, корсети, бандажі, памперси, пелюшки, урологічні прокладки тощо.

3. Лікування або оперативне лікування у медичних закладах.

4. Стоматологічні послуги.

5. Домашній догляд за хворими, візити лікаря, допомога по дому.

6. Ремонт вікон та сантехніки.

7. Необхідний ремонт та придбання довговічних предметів домашнього вжитку, таких як пральні машини, плити, бойлери.

 Для отримання допомоги необхідно звернутися до ГО “МФ “Взаєморозуміння і толерантність” з особистою Заявою (додається). До заяви просимо прикласти копію паспорту та ідентифікаційного коду. Просимо також обов’язково вказати Ваш контактний номер телефону для зворотного зв’язку.

Для одержання медикаментів та/або допоміжних медичних засобів необхідно додати актуальні медичні висновки – оригінали рецептів від лікаря та/або  виписки з медичної установи з зазначенням переліку медикаментів, їх дозування та курсу прийому, а також необхідності придбання медичної техніки та/або засобів для реабілітації та гігієни.

  

Заява надсилається на адресу:

вул. Кирилівська, 15, м. Київ, 04080

ГО “МФ “Взаєморозуміння і толерантність”

 

Вичерпну консультацію можливо отримати:

за телефоном +38044-4625009 або e-mail: [email protected]

Умови програми розміщено на сайті організації

www.toleranz.org.ua

 

Контакти

  • +380444625009
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

Труфанова Галина    864 дні тому   #  

Доброго дня. Хочу уточнити хто входить в категорію "радянські військовополонені", які документи, що підтверджують даний статус необхідно надати та чи входять в цю категорію репресовані на примусові роботи в Сибір та народженні у висилці діти.

  •   Пiдписатися на новi
Олена Марчук   864 дні тому   #  

Доброго дня!

До правочинних претендентів проекту щодо надання допомоги колишнім радянським військовополоненим належать солдати та офіцери Радянської армії, а також медики, які під час бойових дій на фронтах Другої світової війни були взяті у німецький полон та мають документи, що підтверджують факт перебування у німецькому полоні та надали відповідні медичні документи (наприклад, медичні довідки, висновки лікарів, документи про необхідність ремонту помешкання чи придбання предметів домашнього вжитку тощо), згідно з якими надаватиметься гуманітарна допомога.
Право на отримання гуманітарної допомоги не мають особи, про яких відомо, що вони під час Другої світової війни співпрацювали з будь-якою структурою Третього Рейху, та/або які перебували на службі у підрозділах вермахту, національних легіонах (наприклад, грузинський чи туркменський легіони, а також румунська армія тощо) або в іншому військовому формуванні, яке підтримувало та воювало проти країн антигітлерівської коаліції, а також репресовані на примусові роботи в Сибір та народженні у висилці діти.

З повагою,
Керівник секретаріату
Правління ГО "МФ "Взаєморозуміння і толерантність"
Марчук Олена Володимирівна
т\ф (044) 462-50-09

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.