bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурс для громад на отримання грантів з підвищення енергоефективності

Міста та об’єднані територіальні громади запрошуються до участі у конкурсі на отримання грантів для підтримки впровадження заходів з підвищення енергетичної ефективності громадських будівель. Максимальна сума гранту не буде перевищувати десять тисяч євро. Дедлайн - 10 січня 2020 року.

Відповідно до грантової угоди між компанією «Deutsche Gesellschaft für Internationale

Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» (далі – GIZ), що діє за дорученням Уряду Німеччини, та

Міжнародної громадської організації "Центр Сприяння Житловим та Муніципальним Реформам" (МГО ЦСЖМР) в рамках проекту «Енергоефективність у громадах II» для реалізації «Механізму підтримки послуг з підвищення енергоефективності в громадських будівлях», МГО ЦСЖМР запрошує міста та об’єднані територіальні громади (надалі спільно - «муніципалітети»), подавати заявки на отримання грантів 1 для підтримки впровадження заходів з підвищення енергетичної ефективності громадських будівель, в тому числі муніципальних лікарень міст та об’єднаних територіальних громад.

1. Передумови

Забезпечення фінансово доступного, надійного та сталого енергопостачання є питанням високої політичної ваги в Україні. Значне зростання цін на енергоносії протягом останніх років лягає тягарем на споживачів та спонукає їх до заощадження енергії. До 2020 року п’ята частина з близько 100 000 громадських будівель країни повинна бути термомодернізована. У той же час, багато громад не мають доступу до фінансування заходів з енергоефективності. Іншими перепонами на цьому шляху є нестача даних про показники енергоспоживання громадських будівель, а також брак фахових знань для розробки прийнятних та переконливих з точки зору енергоефективності проектних пропозицій.

Комунальний енергетичний менеджмент може допомогти у цьому питанні, надавши можливість громадам приймати обґрунтовані рішення з реалізації заходів з енергоефективності. З метою активізації діалогу та співпраці між містами та постачальниками послуг з енергоефективності у рамках проекту «Енергоефективність у громадах II» було створено механізм підтримки послуг з енергоефективності для громадських будівель. Цей механізм надає містам-партнерам співфінансування у розмірі до 70 відсотків на придбання послуг з енергоефективності. Проект планує надання грантового співфінансування муніципалітетам, які, у багатьох випадках мають можливість залучення фінансових ресурсів (як з бюджетів різних рівнів)

Очікуваний період надання грантової підтримки: січень – червень 2020 р.

Очікуваний період виконання всіх робіт та послуг до 31 травня 2020 р.

Інформація щодо прийнятності

До участі в конкурсі запрошуються міста, а також міські ОТГ з чисельністю населення до 200 000 осіб. Заявка може бути поданою від комунального некомерційного підприємства (КНП) міської ради.

Будь-які запитання повинні подаватись у письмовій формі на електронну адресу reformcenter@ukr.net до 17:00 (за київським часом), до 26 грудня 2019 року.

Відповіді на запитання будуть надані всім учасникам до 31 грудня 2019 року

Повна інформація за посиланням

Джерело

Контакти

  • reformcenter@ukr.net
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 1  - Нi  

Коментарі

Наталя Бондаренко   300 днів тому   #  

ДОБРОГО ДНЯ СІЛЬСЬКІ РАДИ МОЖУТЬ ПРИЙМАТИ УЧАСТЬ

  •   Пiдписатися на новi
Аліна Машенко   293 дні тому   #  

Наталя, як я розумію, то запрошують - "міські ОТГ з чисельністю населення до 200 000 осіб". Ви входите до складу ОТГ? До вашого ОТГ входить місто? Якщо так, то думаю що можливо.
Але мої відповіді можуть бути и хибними, тому що я не маю ніякого відношення до грантодавців, це моя особиста думка :)

  •   Пiдписатися на новi
Аліна Машенко   293 дні тому   #  

Наталя, грантодавці не преглядають цей сайт, а усі питання треба було задавати на майл - reformcenter@ukr.net. Ви чмабуть не уважно читали:
"...Будь-які запитання повинні подаватись у письмовій формі на електронну адресу reformcenter@ukr.net до 17:00 (за київським часом), до 26 грудня 2019 року"

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.