bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Завершується реєстрація на отримання міні-грантів Meet and Code
19.08.2019

Відбір подій із популяризації новітніх технологій підбігає кінця. Кожна неурядова організація (НУО) має можливість подати заявку та отримати грант на організацію заходів, присвячених програмуванню/новітнім технологіям, в рамках загальноєвропейської ініціативи Meet and Code. Дедлайн – 8 вересня 2019 року.

Кожна неурядова організація (НУО) має можливість подати заявку та отримати грант на організацію подій, присвячених програмуванню/новітнім технологіям. За умовами програми ці заходи необхідно провести впродовж Тижня кодування ЄС, що триватиме з 5 по 20 жовтня 2019 року.

У 2018 році в Україні 90 подій отримали фінансування та продемонстрували, наскільки цікавим може бути цифровий світ.

Цього року НУО можуть отримати міні-грант розміром до 9000 гривень для організації заходів, присвячених програмуванню/новітнім технологіям. Подавати заявки потрібно в електронному вигляді.

Критерії відбору поданих заявок:

·       кожна подія має стосуватися теми технологій і кодування. Незалежно від формату – хакатон, семінар, лекція, кінопоказ, конкурс, ніч кодування, курси робототехніки – подія має зосереджуватися на програмуванні

·       кожну подію мусить відвідати щонайменше 20* дітей та/або молодих людей віком від 8 до 24 років (*верхня межа відсутня)

·       заходи в рамках ініціативи Meet and Code, повинні бути безкоштовними для учасників

 

ВАЖЛИВО! Всім ОГС-аплікантам перед поданням заявки потрібно зареєструватися на порталі TechSoup Україна. Для реєстрації на сайті Meet and Code слід використати токен, який надається на порталі TechSoup в обліковому записі організації: «Мій профіль» (у верхньому правому куті) à «Назва вашої організації» (у правому куті під іконкою «Пошук») à »Ключі доступу».

Підказка! Токен виглядає приблизно так: 123a4567@1b234c5de67890000

Організаціям, які реєструвалися на сайті Meet and Code у 2018 році, але не мають облікового запису на порталі TechSoup Україна, також потрібно створити такий обліковий запис.

Новинки 2019: Нагороди Meet and Code

Цього року Meet and Code вже вдруге нагородить найкращі події та продемонструє їхні результати широкій аудиторії. Нагороди вручатимуть у чотирьох категоріях:

·       Girls do IT! (Дівчата програмують)

·       Diversity (Різноманіття)

·       Code for the planet (Кодинг для планети)

·       Сommunity (Громада)

У процесі подання заявки ви обираєте категорію, яка відповідає вашій події. Заходи, що не відповідають вказаним категоріям, залишаються прийнятними для отримання гранту. Журі відбере фіналістів та переможців у кожній категорії.

Також триватиме загальне голосування за найкращу подію. Голосування відбуватиметься з 16 вересня по 20 жовтня 2019 року.

Організації, що посядуть перші місця у категоріях та загальному голосуванні на загальноєвропейському конкурсі, отримають винагороду в розмірі 2000 євро.

Хто впроваджує ініціативу Meet and Code

Ініціатива Meet and Code розроблена Haus des Stiftens gGmb та проводиться за фінансування корпорації SAP, яка надає підтримку та забезпечує ресурсами неприбуткові організації. В Україні Meet and Code реалізується Ресурсним центром ГУРТ, що є партнером Глобальної мережі TechSoup.

ГУРТ – національний центр суспільної інформації та експертизи, що понад 23 роки прискорює суспільні трансформації в Україні завдяки ефективному впровадженню інноваційних проектів та обслуговуванню агентів змін, розвиваючи їхній потенціал та максимізуючи вплив. З 2016 року Ресурсний центр ГУРТ у партнерстві з TechSoup реалізовує Програму технологічної підтримки НПО України (TechSoup Україна), яка пропонує неприбутковим організаціям програмне забезпечення відомих ІТ-компаній на пільгових умовах.

Компанія SAP, один із світових лідерів на ринку корпоративних застосунків, допомагає організаціям будь-якого розміру та спеціалізації ефективніше управляти своїм бізнесом – рішення SAP дозволяють підвищити ефективність взаємодії окремих співробітників і організацій в цілому, сформувати глибоке розуміння бізнесу та створити конкурентну перевагу. Рішеннями та сервісами SAP користуються понад 378 000 клієнтів, передові технології компанії гарантують високу рентабельність, сприяють безперервній адаптації та стійкому зростанню.

На український ринок компанія SAP вийшла в 1995 році. В Україні клієнтами SAP є понад 250 державних організацій, а також підприємств різних секторів і галузей. SAP активно бере участь у розвитку національних ІТ-кадрів України, співпрацюючи з провідними вишами країни в рамках глобальної програми «Університетський Альянс».

Для отримання додаткової інформації завітайте на www.sap.ua.

Контакти

Коментарі

Маргарита Калюжна   1873 дні тому   #  

Шановні друзі, заходи мають відбутися протягом Європейського Тижня Коду 5-20 жовтня 2019 року. Додайте, будь ласка, інформацію про них на сайт події https://codeweek.eu/
З повагою, Маргарита Калюжна, амбасадор Європейського Тижня Коду в Україні.

 •   Пiдписатися на новi
Мазипчук Максим   1872 дні тому   #  

Вітаю, Маргарито! Ми повідомляємо авторів відібраних проектів про реєстрацію на сайті https://codeweek.eu/ та вносимо таку умову в договір. З повагою, Максим Мазипчук.

 •   Пiдписатися на новi
Людмила Яцунь   1866 днів тому   #  

Що означає: "Дедлайн для подання в рамках першого раунду – 8 липня 2019 року"? На сайті вказано період з 3 червня по 8 вересня. Чому у вас - 8 липня?

 •   Пiдписатися на новi
Мазипчук Максим   1865 днів тому   #  

Вітаю, Людмило! Заявки прийматимуться впродовж трьох раундів до 8 вересня. У випадку відхилення заявку можна буде допрацювати або подати нову. З повагою, Максим Мазипчук.

 •   Пiдписатися на новi
Людмила Яцунь   1865 днів тому   #  

Дякую Вам за відповідь!

 •   Пiдписатися на новi
Аніта Бойко   1864 дні тому   #  

Доброго дня. Як подати електрону заявку?

 •   Пiдписатися на новi
Мазипчук Максим   1863 дні тому   #  

Вітаю! Заявки подаються за посиланням https://meet-and-code.org/ua/uk/register. З повагою, Максим Мазипчук.

 •   Пiдписатися на новi
Оксана Трибун   1858 днів тому   #  

Доброго дня, я не можу подати заявку на конкурс. Ми зареєстровані на сайті, але посилання на заявку знайти не можу.

 •   Пiдписатися на новi
Мазипчук Максим   1857 днів тому   #  

Вітаю, Оксано! Ви не звершили реєстрацю на сайті TechSoup для підвердження неприбуткового статусу організації. Прошу звернути увагу, що всім аплікантам перед поданням заявки потрібно зареєструватися на порталі TechSoup Україна. Надіслав Вам опис подальших кроків для завершення реєстрації. Щодо питань подання заявки пишіть, будь ласка, на пошту [email protected]. З повагою, Максим Мазипчук.

 •   Пiдписатися на новi
Віталій Кобець   1850 днів тому   #  

Доброго дня, підкажіть, будь ласка, після реєстрації на порталі TechSoup Україна, як саме потрібно вводити токен для реєстрації на сайті Meet and Code? Будем вдячні за пояснення.

 •   Пiдписатися на новi
Мазипчук Максим   1850 днів тому   #  

Добрий день, Віталію! Потрібно розпочати реєстрацію на сайті https://meet-and-code.org/ua/uk/register. На етапі реєстрації ОГС введіть, будь ласка, токен, отриманий на порталі TechSoup, у відповідне поле. Щодо питань подання заявки пишіть, будь ласка, на пошту [email protected]. З повагою, Максим Мазипчук.

 •   Пiдписатися на новi
Віталій Кобець   1850 днів тому   #  

А якщо реєстрація на сайті https://meet-and-code.org/ua/uk/register була здійснена у 2018 році, то потрібно повторно реєструватися у 2019 році?

 •   Пiдписатися на новi
Мазипчук Максим   1850 днів тому   #  

Ні, однак потрібно зареєструватися на сайті https://ukraine.techsoup.global/. З повагою, Максим Мазипчук.

 •   Пiдписатися на новi
Віталій Кобець   1849 днів тому   #  

Дякуємо вам за пояснення

 •   Пiдписатися на новi
Галина Нікітіна   1849 днів тому   #  

Доброго дня! У нас проблеми з входом на https://ukraine.techsoup.global/. Вчора ми зареєстрували організацію та прикріпили документи, а сьогодні поля з логіном і паролем неактивні. Ми не можемо перевірити на якому етапі валідації наша організація, і створити свій ключ доступу для подальшого подання заявки.
Що нам робити? Дякую

 •   Пiдписатися на новi
Мазипчук Максим   1849 днів тому   #  

Вітаю, Галино! Валідація вашої організації завершена. Щодо питання зі входом на сайт techsoup надішліть, будь ласка, screenshot помилки на [email protected]. Прошу звернути увагу, що бібліотеки не можуть подавати заявки на проведення заходів в рамках Meet and Code. Однак можуть оргнізувати подію у співпраці з ОГС, яка подасть заявку. З повагою, Максим Мазипчук.

 •   Пiдписатися на новi
Галина Нікітіна   1848 днів тому   #  

Максиме, скажіть, будь ласка, ми можемо заявку подавати від ОГС, а токен використати бібліотечний?

 •   Пiдписатися на новi
Мазипчук Максим   1848 днів тому   #  

Ні, оскільки кожній організації присвоюється унікальний токен. З повагою, Максим Мазипчук.

 •   Пiдписатися на новi
Галина Нікітіна   1849 днів тому   #  

Дякую) Все ок) Токен у нас вже є)

 •   Пiдписатися на новi
василь джус   1849 днів тому   #  

Чи може одна організація подати заявку на проведення заходів у 4 різних населених пунктах?

 •   Пiдписатися на новi
Мазипчук Максим   1849 днів тому   #  

Вітаю! Так, ОГС можуть подавати декілька заявок на проведення заходів у різних містах. З повагою, Максим Мазипчук

 •   Пiдписатися на новi
Оксана Тиханова   1846 днів тому   #  

Вітаю! 1.07 зареєструвала школу як НУО, неприбуткову, надала всі документи. Чому "Невідповідність критеріям прийнятності"?

 •   Пiдписатися на новi
Мазипчук Максим   1845 днів тому   #  

Вітаю, Оксана! Заявки можуть подавати лише організації громадянського суспільства. Навчальні заклади невідповідають критеріям прийнятності. Для отримання більш повної відповіді напишіть, будь ласка, на адресу [email protected] вказавши назву організації та пошту облікового запису. З повагою, Максим Мазипчук.

 •   Пiдписатися на новi
Оксана Тиханова   1845 днів тому   #  

Дякую. Буду реєструвати ОГС для участі в 2 раунді.

 •   Пiдписатися на новi
Ірина Мерцало   1844 дні тому   #  

Отримали відповідь, що процес кваліфікації може тривати від 7 до 10 робочих днів. Ще не прийшов лист про завершення кваліфікації... Якщо його так і не буде до 23:59 сьогодні, то чи є в нас можливість надіслати заявки на другу хвилю подачі?

 •   Пiдписатися на новi
Мазипчук Максим   1844 дні тому   #  

Вітаю, Ірино! Кваліфікація вашої організації завершена. Також Ви можете подати заявку в рамках другого раунду. З повагою, Максим Мазипчук.

 •   Пiдписатися на новi
Марія Кісіль   1844 дні тому   #  

Доброго дня!
Вирішили податися на проведення заходу, але не знали, що процес кваліфікації такий довгий.
Підкажіть, чи можна очікуваи, що організація буде кваліфікована ще сьогодні?
Якщо ні, то чи можете підказати приблизні дати другого раунду?

 •   Пiдписатися на новi
Мазипчук Максим   1843 дні тому   #  

Вітаю, Маріє! В рамках другого раунду заявки будуть прийматися до 8 серпня. З повагою, Максим Мазипчук.

 •   Пiдписатися на новi
Марія Кісіль   1841 день тому   #  

Дякую!
Виникло ще одне питання - посилання на заявку веде на сторінку реєстрації, а ми вже зареєстровані. От тільки можливості обійти цей момент (клікнути "я вже зареєстрований" абощо) немає. А кнопка "подати заявку" на самому сайті не працює.
Можливо є якесь інше актуальне посилання на заявку? Чи це в розділі "Події" - "Створити подію"?

 •   Пiдписатися на новi
Мазипчук Максим   1837 днів тому   #  

Вітаю, Маріє! Так, заявка подається через кнопку "Створити подію". З повагою, Максим Мазипчук.

 •   Пiдписатися на новi
Марія Безушко    1834 дні тому   #  

Доброго дня! Скажіть будь ласка , а скільки часу триває перевірка документів організації на TechSoup?

 •   Пiдписатися на новi
Мазипчук Максим   1833 дні тому   #  

Вітаю, Маріє! Як правило не більше двох діб, однак зараз можливі затримки через велику кількість організацій. Напишіть, будь ласка, на [email protected] та вкажіть назву організації. Зможемо надати більш точну відповідь щодо дати кваліфікації вашої організації. З повагою, Максим Мазипчук

 •   Пiдписатися на новi
Олександр Шпинковський    1833 дні тому   #  

Будь ласка
Що є НУО по суті?
Чи може це бути школа, кафедра вишу або гурток програмування?
Дякую

 •   Пiдписатися на новi
Мазипчук Максим   1827 днів тому   #  

Вітаю, Олександре! Подавати заявки можуть лише зареєстровані грома́дські об'є́днання та благодійні фонди. З повагою, Максим Мазипчук.

 •   Пiдписатися на новi
ОЛЕНА ТІТОВА   1832 дні тому   #  

Доброго дня,Максиме. Чи є результати першого раунду?

 •   Пiдписатися на новi
Мазипчук Максим   1830 днів тому   #  

Вітаю, Олено! Заявки перебувають ще на розгляді. Всі апліканти отримають автоматичні сповіщення про результати. З повагою, Максим Мазипчук.

 •   Пiдписатися на новi
ОЛЕНА ТІТОВА   1828 днів тому   #  

Добре.Тоді будемо ще подавати і очікувати на ваше рішення

 •   Пiдписатися на новi
Ірина Шестопал   1830 днів тому   #  

Добрий день.
Чи можемо ми зареєструвати ще одну НУО, щоб подати подію на конкурс у другому раунді?
Дякую.

 •   Пiдписатися на новi
Мазипчук Максим   1829 днів тому   #  

Вітаю, Ірино! НУО можуть подавати декілька заявок. З повагою, Максим Мазипчук.

 •   Пiдписатися на новi
Марія Безушко    1826 днів тому   #  

Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, в чому може бути проблема на сайті meet-and-code коли натискаю "подати заявку" мене повертає знову на сторінку реєстрації,хоча я зареєстрована .

 •   Пiдписатися на новi
Оксана Тиханова   1813 днів тому   #  

Вітаю! Впродовж дня 7 серпня подавала заявку, але кожний раз після натиснення "Подати заявку" повертає на сторінку входу. Результат - другий раунд пролетів... Що далі робити?

 •   Пiдписатися на новi
Мазипчук Максим   1813 днів тому   #  

Вітаю, Оксано! Надішліть, будь ласка, листа на пошту [email protected] вказавши назву організації, поштову скриньку,яку реєстрували на сайті та прикрипіть screenshot помилки. З повагою, Максим Мазипчук.

 •   Пiдписатися на новi
Оксана Тиханова   1794 дні тому   #  

Вітаю! 9 серпня подала захід. Чому локація в Ростові? Два тижні на розгляд пройшли... Який результат?

 •   Пiдписатися на новi
Мазипчук Максим   1793 дні тому   #  

Вітаю, Оксано! Події в рамках ІІ раунду вже були оцінені і отримали автоматичні сповіщення. Напишіть, будь ласка, на пошту [email protected] вказавши назву події. Щодо Ростову, можливо, ви заповнили заявку на російському сайті meet and code. З повагою, Максим Мазипчук

 •   Пiдписатися на новi
Олекса Довбуш   1788 днів тому   #  

Якщо тиснути на кнопку для подання заявки, то відповідна сторінка не відкривається)

Неможливо прийняти участь у цьому конкурсі

 •   Пiдписатися на новi
Мазипчук Максим   1788 днів тому   #  

Вітаю, Олексо! Надішліть, будь ласка, screenshot помилки на [email protected]. З повагою, Максим Мазипчук.

 •   Пiдписатися на новi
Ірина Унгурян   1786 днів тому   #  

Доброго дня. Скажіть будь ласка чи можуть подавати заявки ОМС чи Молодіжні ради?

 •   Пiдписатися на новi
Мазипчук Максим   1785 днів тому   #  

Вітаю, Ірино! Органи місцевого самоврядування не можуть брати участь в конкурсі. Подавати заявки можуть лише зареєстровані організації громадянського суспільства. З повагою, Максим Мазичпук.

 •   Пiдписатися на новi
василь джус   1784 дні тому   #  

чи можна подавати на фінансування один і той же захід, але в різних населених пунктах на різне фінансування

 •   Пiдписатися на новi
Шаган Олександра   1784 дні тому   #  

Доброго дня! де можна скачати форму заявки?

 •   Пiдписатися на новi
Мазипчук Максим   1783 дні тому   #  

Вітаю, Олександро! Заявка подається онлайн на на сайті https://meet-and-code.org/ua/uk/. З повагою, Максим Мазипчук

 •   Пiдписатися на новi
 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.