Грант від Міжнародного фонду «Відродження»

Міжнародний фонд «Відродження» оголошує конкурс «Сприяння розвитку критичного мислення та свідомому вибору громадян задля забезпечення чесних і справедливих виборів». Дедлайн - 2 червня 2019 року.

Більше можливостей для отримання фінансування у розділі «Гранти»

 

Мета конкурсу – сприяння розвитку критичного мислення та свідомому вибору громадян задля забезпечення чесних і справедливих виборів та їх захисту як ключового інституту демократії.

Оголошення результатів конкурсу: 10.06.2019

Кінцевий термін подання пропозицій: 02.06.2019 

Президентська кампанія в Україні позначила тривожні тенденції – продовження домінування популістської риторики у виступах кандидатів та політичних сил, стрімке зростання градусу конфліктів у політичному середовищі, які дедалі поширюють поляризацію у суспільстві, недовіру громадян до виборів, владних інститутів та політиків, посилення тиску на громадських активістів.

Міжнародний фонд «Відродження» залишається незалежним та неупередженим спостерігачем за виборчим процесом, який не підтримує жодного кандидата чи політичну силу. 

Усвідомлюючи важливість чесних і справедливих виборів для збереження демократії, зміцненння публічних інститутів та розбудови відкритого суспільства, Міжнародний фонд «Відродження» оголошує конкурс проектів, присвячених парламентським виборам 2019 року в Україні. 

Мета конкурсу – сприяння розвитку критичного мислення та свідомому вибору громадян задля забезпечення чесних і справедливих виборів та їх захисту як ключового інституту демократії.

В межах конкурсу організація може подати лише один проект на один з пріоритетів:  

1.            Публічні дебати з ключових змістовних питань державної політики за участі представників політичних сил та кандидатів, які беруть участь у виборах

2.            Сприяння розвитку критичного мислення, спроможності розпізнавати політичні маніпуляції та мову ненависті та протидіяти їм, зокрема - через створення та поширення креативних інструментів та контенту, що мотивує до усвідомленого вибору

3.            Аналіз уроків, дослідження інформаційних впливів, дезінформації, маніпуляцій у ході політичних та виборчих кампаній 

Критеріями оцінки проектних пропозицій є: 

             Інноваційний підхід до досягнення цілей, визначених проектом

             Обгрунтованість пропонованого інструментарію 

             Реалістичність бюджету та плану виконання проекту

             Наявність підтвердженого попереднього успішного досвіду реалізації проектів у сфері обраного пріоритету  

Учасники конкурсу: громадські організації, що зареєстровані в Україні та працюють з тематиками виборів, розвитку критичного мислення, громадської участі, протидії дезінформації.

Фонд вітає участь коаліцій та інших форм партнерства між організаціями громадянського суспільства та громадськими ініціативами. 

Ми відкриті до підтримки проектів, які мають фінансування від інших донорів, за умови, що пропонований проект посилює, але не дублює вже підтриману діяльність. 

Розмір гранту становить до 500 000 гривень, проте проекти з більшим бюджетом можуть бути розглянуті у випадку, якщо їх актуальність та вартість буде достатньо обгрунтованою. 

Тривалість проекту має відповідати його цілям і завданням і може становити від одного до шести місяців.

 

Конкурс проводиться у два етапи. Для участі в конкурсі необхідно не пізніше 2 червня подати концепт проекту, заповнивши форму за цим посиланням. Організації, чиї концептуальні заявки були попередньо відібрані до участі у другому етапі конкурсу, будуть запрошені подати повні проектні пропозиції за стандартною аплікаційною формою МФВ

 

 

З питаннями щодо конкурсу просимо звертатися за адресою elections@irf.ua до 27 травня включно. Зверніть увагу, що консультації телефоном надаватися не будуть.

 

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 4  - Нi  

Коментарі

Розмариця Андрій   90 днів тому   #  

Актуальна і потрібна тема. Трохи запізно піднімається.
Вкладається в нашу концепцію діяльності. подали заявку.

  •   Пiдписатися на новi
Олександр Магльона   79 днів тому   #  

І що на виході?

  •   Пiдписатися на новi
Юлія Кабанець   79 днів тому   #  

Доброго дня, Олександре! Це питання Ви можете поставити представникам Міжнародного фонду «Відродження».
З повагою,
контент-менеджерка ГУРТа

  •   Пiдписатися на новi
Розмариця Андрій   79 днів тому   #  

Вказано, що відповідь до 10 червня - почекаємо...

  •   Пiдписатися на новi
Розмариця Андрій   77 днів тому   #  

Вибачилися, що мало грошей, відмовили та побажали успіхів...

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом!



Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.