bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Простір підтримки БО «БФ «Карітас Краматорськ» запрошує до співпраці організації Донецької області

Простір підтримки БО «БФ «Карітас Краматорськ» запрошує до співпраці організації Донецької області, які готові разом з нами створити гідні умови для тимчасового (строком на 1-3 місяці) працевлаштування ВПО та місцевого населення на локальних ринках праці та виконання суспільно значущих робіт на благо місцевої громади.

Нам дуже потрібні партнери (громадські організації, благодійні фонди, державні інституції), які потребують «робочих рук» для своєї діяльності, але не можуть самостійно оплатити послуги додаткових спеціалістів. Ви гарантуєте працівникові гідні умови праці, а 
БФ «Карітас Краматорськ» ― достойну винагороду за роботу!

Разом з Вами, ми хочемо організувати роботи, що мають суспільно-корисну складову, та:
― розв’язувати існуючі проблеми у громаді або спрямовані на допомогу конкретним верствам населення (діти, люди похилого віку, ВПО тощо).
― мають тривалий позитивний ефект (не менше ніж півроку).
― сприяють інтеграції людини в громаді під час роботи чи завдяки постефекту виконаних робіт.

Давайте разом надамо змогу людям у складних життєвих обставинах долучитися до суспільно-корисної праці на благо нашої громади!

Якщо Ви зацікавлені в співпраці, просимо звертатись на гарячу лінію 066 993 2800.
 

Контакти

  • Гаряча лінія фонду 066 993 2800
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 1  - Нi  

Коментарі

Руслан Мирошников    807 днів тому   #  

Приглашают организации Донецкой области при возможности вести реальный диалог лишь с организациями Краматорска! Информация некорректно изложена!!!

  •   Пiдписатися на новi
Кірілл Ермаков   807 днів тому   #  

Спасибо за замечание! Но организации из других город рядом с Краматорском, тоже рассматриваться будут в качестве возможных партнеров.

  •   Пiдписатися на новi
Наталія Лядська   802 дні тому   #  

В чем конкретно заключается партнерство? Мы начинающая организация неприбыльная. Просьба ответить на почту kostschool13@gmail.com

  •   Пiдписатися на новi
тетяна власенко   503 дні тому   #  

Доброго дня. Ми з міста Черкаси (хоча територіально і не віднесені до зазначеного регіону), але можемо прийняти на роботу на заначених умовах працівника з числа ВПО. Гідні умови праці гарантуємо. Можливе подальше працевлаштування. Спеціальність - перукар. У разі якщо пропозиція цікава звертатись: superfunt@ukr.net

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.