Конкурс грантів на проведення опитувань учасників судових проваджень

Програма USAID «Нове правосуддя» оголошує конкурс грантів на проведення опитувань учасників судових проваджень з використанням карток громадянського звітування (КГЗ).

Програма USAID реформування сектору юстиції «Нове правосуддя» оголошує конкурс проектів неурядових організацій на отримання грантів на проведення опитувань громадян-учасників судових проваджень щодо їхньої задоволеності роботою судів України з використанням карток громадянського звітування (КГЗ).

Метою надання цих грантів є сприяння судам України в застосуванні Системи оцінювання роботи суду (СОРС), яка була розроблена спільно з Радою суддів України та Державною судовою адміністрацією України за сприяння проекту USAID «Справедливе правосуддя» (попередника Програми USAID «Нове правосуддя» – і затверджена рішенням Ради суддів України в 2015 році.

Програма USAID «Нове правосуддя» планує надати до десяти грантів, максимальна сума кожного гранту 600 000 грн. (шістсот тисяч грн.). Очікується, що діяльність за грантовим проектом, почнеться орієнтовно 15 грудня 2018 р., і триватиме до 10 місяців. Розмір та тривалість кожного грантового проекту буде встановлена додатково залежно від обсягу робіт шляхом переговорів Програми USAID «Нове правосуддя» та грантоотримувача. Прийом заявок завершується 5 листопада 2018 р. о 18:00.

Умови конкурсу та форми для заповнення можна завантажити за посиланням.

Контакти

  • saf@new-justice.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 1  - Нi  

Коментарі

Олексій Хівріч   158 днів тому   #  

Якщо проект USAID "Нове правосуддя" є наступником проекту "Справедливе правосуддя",
то "справедливого" правосуддя вочевидь в Україні не вийшло, тому намагаються створити тепер якесь "нове".
Система оцінювання роботи судів (СОРС) формально можливо й потрібна для певної системності, але...
Невже хтось сумнівається, що більшість населення не вважають суди самостійними, суддів незалежними, а звернення до суду ефективним засобом захисту своїх прав.
Результати оцінювання роботи судів є очевидними.

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.