Програма ґрантів НВСЕ 2018-2019

Відкрито другий конкурс Програми ґрантів Harald Binder Cultural Enterprises на підтримку культурних, мистецьких та освітніх проектів. Заявки приймаються до 1 листопада 2018 року. 

Сума ґранту становить від 500 до 5 000 € та покрити 70% від усього бюджету проекту. 

Заявки приймаються від громадських, неурядових та неприбуткових організацій англійською мовою. Аплікаційн форма заповнюється онайн на сайті НВСЕ: http://hbce.com.ua/our-grants/

Обов’язковою є реалізація проекту з січня по листопада 2019 в Україні.

Крайній термін подачі проектів: 1 листопада 2018 р. (до 18:00 за київським часом).

Детальна інформація про критерії Програми та аплікаційна форма доступні на сайті: http://hbce.com.ua/our-grants/.

Зустріч про умови та деталі подачі заявок відбудеться 8 жовтня, о 17.00, у Львові: НВСЕ Grant Program 2018-2019: деталі подачі проектних заявок.

Конкурс відбувається вдруге. Переможцями першого добору HBCE Grant Program були такі проекти та організації зі всієї України: центр інноваційної освіти “Про.Світ”, громадська організація “Культурний проект”, міжнародний культурний форум “СлободаКульт”, міждисциплінарний центр дослідження сучасного мистецтва “Dream Project”, центр незалежного театру “Сцена 6”, освітній проект музичного навчання дітей та дорослих “Vedel School”, кіношкола “Wіz-Art”.

Harald Binder Cultural Enterprises (HBCE) заснована у 2015 році культурним підприємцем та меценатом Гаральдом Біндером, який більше 20-ти років провадить дослідницьку діяльність в Україні та є засновником Центр міської історії у Львові. В основі діяльності HBCE підтримка ініціатив, що сприяють сталому розвитку культури та освіти в Україні. Найбільшим проектом HBCE є створення сучасного міждисциплінарного мистецького простору Jam Factory Art Center на Підзамче, в індустріальному районі Львова.

Контакти:

info@hbce.com.ua

 

Контакти

  • info@hbce.com.ua
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 1  - Нi  

Коментарі

Олександр Романуха   163 дні тому   #  

Мова подання проекту? Англ., укр?

  •   Пiдписатися на новi
Романюк Христина   162 дні тому   #  

Англійська

  •   Пiдписатися на новi
Анатолій Нагорний   162 дні тому   #  

Чи може бути предметом заяки будівництво та облаштування альтанки в маленькому селі. Ми її вже будуємо і це буде місце для творчості, музикальних та літературних вечорів і т.і.

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.