bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурс малих грантів «Молода енергія громад»
03.07.2018

Проект «Молода енергія громад» оголошує прийом заявок від молоді на отримання малих грантів. Участь у конкурсі можуть взяти громадські організації, об’єднання, учні/студенти навчальних закладів, групи або індивідуальні учасники. Заявки на перший тур конкурсу приймаються з 18 червня по 01 серпня 2018 року включно.

Більше грантів у розділі Гранти.

Метою проекту «Молода енергія громад» є заохочення та підтримка громадської активності підлітків та молоді у Донецькій і Луганській областях. Проект є частиною програми ЮНІСЕФ «Посилення життєстійкості та підвищення громадської активності підлітків та молоді у східній Україні», що впроваджується за фінансової підтримки Європейського Союзу. Проект реалізується ГО «Слов’янський культурний центр «Задзеркалля».

Для участі у конкурсі учасники повинні подати пропозиції, очікувані результати яких спрямовані на виконання одного чи кількох із наведених нижче завдань:

 • Налагодження діалогу щодо соціальної згуртованості та шляхів примирення;
 • Посилення просвіти за принципом “рівний-рівному” на соціально значущі теми;
 • Пропагування інноваційних шляхів самовираження молоді;
 • Сприяння мирному співіснуванню та методам ненасильницького розв’язання конфліктів;
 • Підтримка інноваційних підходів до охоплення малозабезпеченої молоді;
 • Підтримка соціальної згуртованості та інтеграції внутрішньо переміщених осіб (ВПО);
 • Поглиблення знань про ризики для підлітків у проектних регіонах (серед можливої тематики – ВІЛ/СНІД, наркотики, міни та вибухонебезпечні об’єкти, тощо);
 • Забезпечення корисних та довготривалих переваг для всієї громади;
 • Підтримка ґендерної рівності та соціального включення.

Відбір переможців буде здійснюватися регіональним конкурсним комітетом, який забезпечить об’єктивність і прозорість надання грантів. До складу комітету увійдуть представники органів місцевого самоврядування Донецької та Луганської, активісти, представники міжнародних та громадських організацій. До розгляду будуть прийняті всі конкурсні заявки, що відповідають вимогам отримання фінансування.       

Вимоги отримання фінансування

Пропонована діяльність має бути ініційованою та реалізуватися підлітками від 14 до 19 років.

Ініціатива повинна бути спрямована виконання одного або кількох завдань, визначених проектом «Молода енергія громад».

Очікуваний обсяг фінансування на одну заявку становить не більше 50 000 грн.

Діяльність за проектом має розпочатися не раніше 20 серпня 2018 року.

Подаючи заявку на конкурс грантів, учасники погоджуються, що у разі перемоги два представника команди візьмуть участь у регіональному форумі з організаційного розвитку (транспортні витрати, витрати на харчування та проживання учасників покривають організатори ).

Як подати заявку на участь у конкурсі?

Учасники конкурсу повинні заповнити подати наступні документи:

(1)   заповнену стандартну заявку на участь у конкурсі малих грантів, у якій подається стислий опис та план виконання проекту.

(2)   детальний бюджет проекту (одна сторінка).

Форму заявки та бюджету, порядок участі, а також додаткову інформацію можна завантажити за посиланням https://fex.net/465563393661.

Усі документи для подачі треба надіслати в електронній формі на адресу ГО «СКЦ «Задзеркалля»  [email protected] або у паперовому вигляді модератору проекту (контактний тел. +38 050 9901815). Заявки приймаються українською, російською та англійською мовами.

У разі потреби, команда проекту може надати консультаційно-інформаційну допомогу із заповненням та подачею заявки.

Контакти

Коментарі

Наталія Перетятько   2124 дні тому   #  

Хочемо співпрацювати з Вашим ресурсним центром ГУРТ. Комишанська сільська рада Охтирський район Сумська область

 •   Пiдписатися на новi
Мазипчук Максим   2119 днів тому   #  

Добрий день, пані Наталіє! Надішліть, будь ласка, Вашу пропопозицію про співпрацю на пошту [email protected]. З повагою, Максим Мазипчук.

 •   Пiдписатися на новi
Наталія Перетятько   2116 днів тому   #  

Доброго дня. Максиме. Нещодавно створена Комишанська ОТГ має бажання змінити стереотипи роботи закладів культури. У нас є бажання, та не вистачає волонтера, який би направив у правильне русло задуми про створення молодіжного хабу. Розробляємо також туристичний маршрут, шукамо своє, цінне, цікаве...Дякую.

 •   Пiдписатися на новi
 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.