Конкурс Проектів «Місцеві ініціативи для розвитку громад»

ПОБФ Фонд  розвитку громади  «Ініціатива» оголошує конкурс проектів «Місцеві ініціативи для розвитку громад». До участі запрошуються громадські організації та ініціативні групи із громад-партнерів програми DOBRE у Дніпропетровській області. Дедлайн - 20 липня 2018 р.

Більше грантів у розділі Гранти.

Полтавський обласний благодійний фонд «Фонд розвитку громади «Ініціатива», виконавець проекту «Голос громади у місцевому самоврядуванні», який впроваджується у рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) запрошує місцеві громадські організації та ініціативні групи з громад-партнерів програми DOBRE у Дніпропетровській області  подати заявки на участь у конкурсі проектів «Місцеві ініціативи для розвитку громад».

Мета конкурсу. Активізація мешканців громад та залучення їх до прийняття рішень і реалізації розвиткових ініціатив у громадах – необхідна складова як посилення спроможності громад, так і успіху реформи децентралізації в цілому. За рік роботи у партнерстві з програмою DOBRE у громадах з’явилися місцеві організації та ініціативні групи, які пройшли навчання, отримали консультаційну підтримку і стали здатні розробити і втілити ідеї, що відповідають потребам громади і мають потенціал залучити мешканців до вирішення важливих життєвих питань у громадах. Проект «Місцеві ініціативи для розвитку громад» має на меті підтримати такі організації та ініціативні групи, давши їм можливість реалізувати корисні для громади ініціативи, що співпадають пріоритетами, включеними до стратегій розвитку громад, розроблених спільно з програмою DOBRE. У процесі впровадження цих ініціатив виконавці зможуть підвищити свої навички виконання проектів та посилити свою організаційну спроможність.

Завдання конкурсу – активізувати місцеві об’єднання громадян, місцеві громадські організації, молодіжні та ініціативні групи; надати можливість мешканцям громад розвинути творчий потенціал і взяти на себе відповідальність за принесення позитивних перетворень, показати конкретні і видимі результати згуртованої роботи мешканців громад.

Повна інформація про конкурс на http://initiative.org.ua/diyalnist/rozvytok-hromad/konkurs-proektiv-mistsevi-initsiatyvy-dlya-rozvytku-hromad

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 1  - Нi  

Коментарі

Наталя Стецюк   234 дні тому   #  

Дякуємо!Дуже важливий конкурс, і сама мета - зміна свідомості наших громадін, розвиток творчого потенціалу та особливо виховання відповідальності у людей, це, мабуть, найскладніша задача в нашій країні!), де і досі продовжується тотальна безвідповідальність з боку влади, несправедливість і непоборна корупція(( Як людей переконувати, що це не так!? Вся надія на патріотично налаштовану молодь!

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.