bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Гранти для підтримки мікропідприємництва та самозайнятості (Луганська та Донецька області)

Норвезька рада у справах біженців спільно з Міністерством закордонних справ Норвегії розпочинає програму підтримки мікро-підприємництва та самозайнятості у Луганській та Донецькій областях. Дедлайн - 24 червня 2018 року.

Більше грантів у розділі Гранти 

Норвезька рада у справах біженців спільно з Міністерством закордонних справ Норвегії розпочинає програму підтримки мікро-підприємництва та самозайнятості у Луганській та Донецькій областях (Біловодський, Новопсковський, Троїцький, Попаснянський, Бахмутський, Костянтинівський райони). Ми прагнемо допомогти родинам, постраждалим в результаті конфлікту, та підвищити їх рівень життєзабезпечення.

У рамках цієї програми Норвезька рада у справах біженців на конкурсній основі, виходячи з якості поданих проектів та відповідно до критеріїв соціальної незахищеності, відбере одержувачів грошових грантів. Сума гранту - до 30 000 грн для створення, відновлення або розвитку мікро-бізнеса (зокрема, створення робочих місць).

Участь у цій програмі можуть взяти такі категорії громадян:

- Внутрішньо переміщені особи, які постійно проживають в цьому районі, а також

- Місцеві мешканці цього району, які втратили роботу або джерела доходу безпосередньо у зв’язку з конфліктом

- Діючі підприємці (внутрішньо переміщені особи та місцеве населення) в цьому районі, чий бізнес перебуває у процесі відновлення або розширення, якщо такі підприємці збираються відкривати нові робочі місця для зазначених вище категорій і в тому випадку, якщо бізнес відповідає нижченаведеним умовам:

  • цей бізнес офіційно зареєстрований не раніше січня 2017 р.;
  •  у цьому бізнесі постійно (офіційно та неофіційно) зайняті не більше 2-х співробітників (включаючи самого власника бізнесу);
  • цей вид бізнесу не належить до таких категорій: роздрібна та оптова торгівля, сільське господарство (за винятком переробки), послуги з перевезень будь-якого характеру, бізнес пов’язаний з ХоРеКа (готелі, ресторани, кафе), медичні послуги;
  • річний обіг бізнесу не перевищує 300 000.00 грн.

Взяти участь у програмі можна у тому випадку, якщо за останні 12 місяців родини претендентів не отримували гуманітарну допомогу на суму понад 18 000 грн від будь-яких інших організацій для початку або відновлення мікро-бізнесу.

Пріоритет буде віддаватися заявкам, отриманим з населених пунктів, що знаходяться у безпосередній близькості до лінії розмежування.

Інформацію про те, як взяти участь у конкурсі можна отримати, зателефонувавши на «гарячу» лінію Норвезької ради у справах біженців 0800 302 007.

Щоб відповісти на пов’язані з проектом питання та надати відповідну додаткову інформацію, в зазначених районах буде проведено низку підготовчих семінарів, куди запрошуються всі особи вищезазначених категорій, які мають ідеї або проекти, пов’язані з організацією власної справи. Для того, щоб зареєструватися для участі у цьому семінарі, необхідно зателефонувати на «гарячу» лінію Норвезької ради 0800 302 007. Інформація про час і місце проведення семінарів буде поширюватися через районні, селищні та сільські ради, а також доступна за телефоном 0800 302 007. Претенденти, які з тієї чи іншої причини не змогли взяти участь у тренінгу, мають можливість самостійно заповнити заявку, звернувшись на «гарячу» лінію, або заповнити її он-лайн за посиланням.

Заявки та проекти приймаються до 24 червня 2018 року до 24:00. Заявки, надіслані пізніше цієї дати, до розгляду не приймаються.

Контакти

  • Норвезька рада у справах біженців
  • ua.info@nrc.no
  • 0800 302 007
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 1  - Нi  

Коментарі

Александр Коваленко   914 днів тому   #  

Поясніть будь ласка:
"Цей бізнес офіційно зареєстрований не раніше січня 2017 р."
Цей бізнес чи діяльність по КВЕД? Чи підприємець повинен бути зареєстрований після січня 2017 року?
А як бути коли підприємець зареєстрований до січня 2017 року, а зараз бізнес перебуває у процесі відновлення або розширення?
Раніше торгував, а зараз на меті надання послуг.

  •   Пiдписатися на новi
Анастасія Карпілянська    914 днів тому   #  

Шановний Олександре,

Норвезька рада у справах біженців в рамках цього проекту не надає підтримку тим підприємцям, які вже працюють тривалий час. Це проект підтримки стартапів та тих, хто нещодавно зареєстрував офіційно своє підприємство ( з січня 2017 р.).
Щодо питання «А як бути коли підприємець зареєстрований до січня 2017 року, а зараз бізнес перебуває у процесі відновлення або розширення?» - якщо це відновлення бізнесу, який постраждав в результаті конфлікту на Сході України – у цьому разі ми приймаємо заявки. Якщо це розширення стабільного бізнесу ( зареєстрованого до початку 2017 р.) – в цьому разі ми не зможемо надати Вам підтримку.

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.