bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурс грантів «Створення робочих місць на території Донецької області»
17.05.2018

Програма націлена на стимулювання діючого бізнесу, що має потенціал до розширення і створення нових робочих місць для населення та реалізується поблизу лінії розмежування. Дедлайн - 31 липня 2018 року.

Більше грантів у розділі Гранти 

Чеська неурядова гуманітарна організація «Людина в біді» (Člověk v tísni) в Україні проводить конкурс з надання грантів для «Створення робочих місць на території Донецької області».

Мета конкурсу

Стимулювання діючого бізнесу, що має потенціал до розширення і створення нових робочих місць для населення та реалізується поблизу лінії розмежування.

Хто може взяти участь у проекті

Участь в проекті можуть брати підприємства і фізичні особи-підприємці, які ведуть бізнес в одному з районів Донецької області: Бахмутський, Костянтинівський, Мар’їнський, Ясинуватський, а також в містах: Авдіївка, Бахмут, Торецьк, Костянтинівка, Селидове, Мар’їнка.

Умови

Гранти надаються на конкурсній основі. Рішення про надання гранту приймається конкурсною комісією. Головним критерієм відбору заявок є надання обґрунтованого та ефективного плану використання гранту для створення стійкого робочого місця на строк не менше 6 місяців.

Розмір гранту

Розмір гранту визначається кількістю створюваних робочих місць та становить 26 000 гривень за кожне створене робоче місце. Максимальна сума гранту становить 130 000 гривен, при отриманні якої учасник повинен створити не менше 5 робочих місць.

Цільове використання коштів гранту

Отриманий грант може бути використаний на наступні цілі: купівля обладнання, меблів, інструментів, сировини і матеріалів, оренда нежитлових приміщень, виплата заробітної плати, закупівля товарів, придбання франшизи і т.д.

Строк прийому заявок 

Прийом заявок здійснюється до 31.07.2018 року

Заявку на отримання гранту можна заповнити ТУТ 

Всі питання щодо даного проекту можна направляти на електронну скриньку [email protected]

Телефон гарячої лінії: 0-800-210-174 (з понеділка по п’ятницю, з 9:00 до 17:00, усі дзвінки безкоштовні)

Проект фінансується за підтримки за підтримки американського народу

Контакти

  • Чеська неурядова гуманітарна організація «Людина в біді»
  • [email protected]
  • +380667147923

Коментарі

Алла Міщенко   2125 днів тому   #  

Добрый день. А город Мариуполь может поучаствовать?

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.