bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Гранти на впровадження місцевих ініціатив та інвестиційних проектів в ОТГ

У рамках свого Фонду стратегічних інвестицій, Проект USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» («Агросільрозвиток»), що здійснюється компанією «Кімонікс Інтернешнл Інк»., надаватиме гранти на впровадження місцевих ініціатив та інвестиційних проектів в  об’єднаних територіальних громадах (ОТГ). Дедлайн – 28 грудня 2018 року.

Більше грантів у розділі Гранти 

У рамках цієї грантової програми, проект «Агросільрозвиток» планує надати 15 грантів на загальну суму приблизно 9,45 млн. гривень. Очікується, що сума кожного гранту може коливатись від 270 тис. грн до 675 тис. грн., остаточна сума гранту буде визначена в результаті переговорів. Додаткові залучені інвестиції (власні кошти, зовнішні інвестиції, державна підтримка та програми місцевого бюджету, донорське співфінансування, крім фондів USAID), лізинг чи кредити (у тому числі для придбання нового технологічного устаткування та модернізації їх виробництва) повинні складати не менше 30% від загального обсягу проекту.

Очікувана дата початку впровадження проектів – липень 2018 р. Тривалість грантових угод за цією програмою не перевищуватиме 12 місяців.

Мета, завдання і очікувані результати програми:

У рамках цієї грантової програми, проект «Агросільрозвиток»,  планує підтримати ініціативи з розвитку інвестиційних проектів  у:

 • Категорія 1: ОТГ у Дніпропетровській, Донецькій, Харківській, Херсонській, Луганській, Миколаївській, Одеській і Запорізькій областях
 • Категорія 2: ОТГ, які   підписали Протоколи про наміри з проектом «Агросільрозвиток» з інших областей, або ОТГ, на території яких розташовані та здійснюють діяльність підприємства, які підписали Протокол про наміри з Проектом «Агросільрозвиток»

Завдання:

 1. Розвиток несільськогосподарського бізнесу, в тому числі вдосконалення надання комунально-побутових послуг (як приклад, розвиток туризму і гостинності, поводження із твердими побутовими відходами, швейні майстерні тощо).
 2. Розвиток аграрної маркетингової інфраструктури (як приклад, створення та/або оновлення потужностей для переробки місцевої сільськогосподарської продукції, виробництва місцевих продуктів харчування, створення та управління оптово-роздрібними та локальними ринками для збуту місцевої сільськогосподарської продукції, переробка відходів сільського господарства (зокрема, переробка відходів на тваринницьких фермах і комплексах) тощо).
 3. Впровадження енергоефективних технологій на території ОТГ (як приклад, розвиток зеленої енергетики, виготовлення альтернативного палива (пілети, брикети), застосування новітніх технологій (автоматизація виробництва, контроль використання ресурсів і ін. тощо).

Можливими напрямками отримання фінансування від проекту «Агросільрозвиток» у рамках цієї програми можуть бути:

 • Закупівля нового обладнання;
 • Проектування, розробка документації; проведення інженерних вишукувань;
 • Залучення експертів, консультантів, проведення досліджень, навчань, а також розробка інформаційно-комунікаційних рішень;
 • Впровадження нових IT-технологій;
 • Інформаційні та публічні заходи тощо.

Пропозиції, які показують найбільш значний вплив на розвиток сільського бізнесу, отримають переваги під час процесу відбору. Тому важливо включити кількісні показники при визначенні очікуваних результатів.

Очікуваними результами/індикаторами проекту можуть бути наступні показники:

 • Збільшений обсяг продажу продуктів місцевого виробництва, в тому числі продукції, яка пройшла післяврожайну обробку.
 • Cтворені нові робочі місця, в тому числі за рахунок самозайнятості. При цьому не менше половини створених робочих місць будуть спрямовані на працевлаштування жінок, та/або представників вікової групи 15-24 років, та/або представників вразливих груп (тобто груп людей, які відчувають більш високий ризик бідності та соціальної ізоляції, ніж серед населення в цілому, такі як внутрішньо переміщені особи, інваліди, бездомні, етнічні і сексуальні меншини, ті хто бореться зі зловживанням психоактивних речовин. Всі вони все частіше стикаються з труднощами, які можуть призвести до подальшого соціального виключення, наприклад, низького рівня освіти, безробіття або зайнятості, яка не відповідає рівню кваліфікації).
 • Населення ОТГ має доступ до більшої кількості та покращеної якості комунально-побутових послуг.
 • Підвищення енергоефективності, в тому числі покращення доступу населення до більш дешевих джерел опалення.
 • Покращення екологічного стану місцевої території.
 • Залучені додаткові інвестиції (власні кошти; зовнішні інвестиції; кошти місцевих бюджетів та/або програм державної підтримки; донорського співфінансування, крім коштів Уряду США), лізинг або кредити в розмірі не менше 30% від загальної суми проекту.
 • Збільшені фінансові надходження до бюджету ОТГ.

Проект «Агросільрозвиток» в першу чергу, підтримає пропозиції, які направлені на впровадження декількох місцевих інвестиційних  проектів, які можуть бути використані для реплікації в якості найкращих моделей місцевого розвитку.

Процес подання заявки

Концепції грантових проектів подаються українською мовою обсягом не більше 5 сторінок.

Концепції грантових проектів (технічну пропозицію, загальний оціночний бюджет і супровідні документи) слід подавати в електронному АБО паперовому вигляді на нижчезазначену адресу проекту «Агросільрозвиток» з посиланням на APS №02.

АДРЕСА для надсилання концепцій: м. Київ, 01032, б-р Тараса Шевченка, буд. 35, корпус 2, 6-й поверх, Проект USAID «Агросільрозвиток»

Ел.пошта: grants@ukraineards.com

Концепції грантових проектів для розгляду в першому раунді мають бути подані не пізніше 18 травня 2018 року. Проект «Агросільрозвиток» продовжуватиме приймати концепції грантових проектів до кінця робочого дня 28 грудня 2018 року. Заявки, надіслані пізніше 28 грудня 2018 року, або такі, що є некомплектними, розглядатися не будуть.

Докладніше про умови надання грантів у рамках цього конкурсу, критерії відбору заявок тощо дивіться у повному тексті ОГОЛОШЕННЯ про програму та у  Аплікаційній формі для подання концепції.

У разі виникнення додаткових запитань щодо цього конкурсу, просимо надсилати ваші запитання Ігорю Цимбалістому, менеджеру грантів, на електронну адресу: grants@ukraineards.com.

Передзаявочний семінар

На запит учасників конкурсу, проект «Агросільрозвиток» час від часу проводитиме передзаявочні семінари за адресою: м. Київ, б-р Тараса Шевченка, буд. 35, бізнес-центр «Європа Плаза», корпус 2, 6-й поверх. Передзаявочні семінари можуть також проводитись в іншому регіоні за місцем знаходження групи учасників, або дистанційно – у формі веб- або скайп конференції.

Зацікавлені заявники, які відповідають критеріям прийнятності для участі в цій грантовій програмі та бажають взяти участь у семінарі, повинні надіслати заявку на участь та вказати прізвище, ім’я і по-батькові учасника і назву організації на адресу grants@ukraineards.com.

Джерело

Контакти

 • grants@ukraineards.com
 • Проект USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» («Агросільрозвиток»)
 • Київ
 •  01032
 • б-р Тараса Шевченка
 • буд. 35
 • корпус 2
 • 6-й поверх
 • Проект USAID «Агросільрозвиток»
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 3  - Нi  

Коментарі

Тетяна Бадовська   1350 днів тому   #  

А як можна підписати Протоколи про наміри з проектом «Агросільрозвиток», якщо наша ОТГ хоче взяти участь у конкурсі проектів як конкурсант категорії 2, але не знаємо процедури підписання цього протоколу? І чи це, в даний час, можливо?

 •   Пiдписатися на новi
Тягло Катерина    1350 днів тому   #  

Пані Тетяно, зверніться, будь ласка, із цим питанням до організаторів за електронною адресою: grants@ukraineards.com. З повагою, команда ГУРТа

 •   Пiдписатися на новi
Тетяна Бадовська   1350 днів тому   #  

Вже зверталась до Ігоря Цимбалістого. Але він відповів, що ми не маємо шансу взяти участь в проекті через відсутність Протоколу про наміри, але не пояснив процедури підписання Протоколу. Лише, що зараз такої можливості (підписання протоколу) немає. Вибачте за турботу. Я зрозуміла, що такі питання може вирішити і пояснити лише організатор конкурсу. Дякую!

 •   Пiдписатися на новi
Тютюнник Юлія Геннадіївна   1349 днів тому   #  

Ви так вчасно виклали цей грант.... Завтра останній день подання концепції.. а коли треба було встигнути відвідати "Передзаявочний семінар"... ???? Для чого це? Що б ніхто не скористався?

 •   Пiдписатися на новi
Тетяна Бадовська   1349 днів тому   #  

Дедлайн – 28 грудня 2018 року. Але можуть взяти участь певні області та ті, хто має підписаний Протокол про наміри. А ви з якої області?

 •   Пiдписатися на новi
Селецький Ігор   1204 дні тому   #  

Дедлайн ще не наступив, а початок реалізації вже минув в липні. Це як?

 •   Пiдписатися на новi
Євгеній Новиков   1187 днів тому   #  

Чи може прийняти участь громадська організація

 •   Пiдписатися на новi
 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.