bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Нова краудфандингова ініціатива у галузі культури
22.03.2018

Фонд «Відродження» оголошує нову краудфандингову ініціативу «Культура. Спільнота», у межах якої буде підтримувати проекти, на які надаватимуть кошти громадяни. Обсяг дофінансування - до 150 000 грн. Ініціатива діятиме до 31 грудня 2018 року.

Більше грантів у розділі Гранти 

Цією ініціативою Фонд прагне зміцнити практику фінансування значущих суспільних ініціатив шляхом краудфандингу – залучення коштів від громадян. 

Завдяки підтримці Фонду, громадські організації, які реалізують проекти у сфері культури та залучають кошти спільноти отримають додаткові можливості для реалізації своїх ідей.

Пріоритет цього конкурсу – підтримка культурницьких ініціатив, які допомагають знайти порозуміння у суспільстві, залучають людей з різних середовищ та регіонів.

У конкурсі можуть брати участь організації з усіх регіонів України.

Конкурс триває постійно протягом 2018 року.

Для участі потрібно заповнити коротку заявку з описом запропонованої ідеї та планів щодо краудфандінгової кампанії. Заповнену анкету слід відправити на електронну адресу: [email protected]

Дата збору заявок – 17.00 останнього робочого дня кожного місяця.

До 15 числа кожного наступного місяця Фонд оголошуватиме про результати відбору заявок на участь у цій ініціативі.  

Якщо заявку схвалено – заявнику потрібно залучити кошти від громадян на свій проект на «Спільнокошті» (партнерській платформі ініціативи Фонду) або іншому краудфандинговому веб-сайті.

Термін підготовки та проведення кампанії – не більше 6 місяців від повідомлення від Фонду про партнерство.

Якщо кампанія завершилася успішно – Фонд фінансує проект громадської організації у сумі, яка дорівнює зібраній шляхом краудфандингу (але не більшій, ніж мета кампанії).

Максимальна сума, яку Фонд дофінансовуватиме у межах цієї ініціативи, становить 150 000 гривень.

Контакти: Любов Михайлова, [email protected], Станіслав Лячинський, [email protected] (Програмна ініціатива «Громадські ініціативи Нової України»).

Джерело.

Контакти

Коментарі

Марина Одінцова   2248 днів тому   #  

Так треба обирати всі проекти, які фінансуються з державного бюджету.

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.