bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Гранти на дослідження з українсько-канадської тематики на 2018-2019 рік

Тематика досліджень: гуманітарні та соціальні науки, право, педагогіка, бібліотечна справа. Дослідницькі гранти розраховані на підтримку чітко визначених і детально спланованих наукових досліджень, які становлять наукову цінність і мають невеликий бюджет. Дедлайн - 1 березня 2018 року. 

Більше грантів у розділі Гранти

Пошукувачам слід прочитати «Інструкції до подання» та виповнити анкету. Детальні умови подання заявок на грант – у доданих документах (українською та англійською мовами). Прохання ознайомитися з ними перед поданням пропозиції. 

Заявки приймаються українською мовою. Прохання дотримуватися відповідних інструкцій при поданні заявки українською мовою. 

Заявка в електронному вигляді доступна за посиланням.

 

Source:https://www.ualberta.ca/canadian-institute-of-ukrainian-studies/funding-and-awards/research-grants

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 3  - Нi  

Коментарі

Тетяна Колесникова   1597 днів тому   #  

Доброго дня! Хотіла би подати заявку на тематика досліджень: гуманітарні та соціальні науки, право, педагогіка, бібліотечна справа. Втім не вдалося знайти ні форми Заявки, ні Анкети

  •   Пiдписатися на новi
Тягло Катерина    1596 днів тому   #  

Дякуємо за звернення, пані Тетяно. Ми додали посилання на сайт грантодавців: https://www.ualberta.ca/canadian-institute-of-ukrainian-studies/funding-and-awards/research-grants, також на ньому розміщене й посилання на аплікаційну форму.
З повагою, команда ГУРТА

  •   Пiдписатися на новi
Тетяна Колесникова   1596 днів тому   #  

Дякую!

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.