bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Гранти Міжнародного Вишеградського Фонду

Міжнародний Вишеградський Фонд оголошує конкурс проектних пропозицій для проектів, що сприяють демократизації та зміцненню громадянського суспільства у країнах Східного Партнерства у відповідності до політики Східного Партнерства Європейського Союзу. Дедлайн - 1 лютого 2018 року.

Більше грантів у розділі Гранти

Проекти розглядаються у таких тематичних категоріях:

1. Законодавство та правосуддя
2. Належне врядування: публічне адміністрування / громадський порядок / політика / імміграційна політика
3. Комунікації, медіа та доступ до інформації
4. Розвиток громадянського суспільства / захист прав людини, підтримка меншин

Неурядові громадські неприбуткові організації є першочерговими одержувачами фінансування. Проект має імплементуватися в активній співпраці з мінімум 1 організацією з країн Східного Партнерства та трьома організаціями з країн Вишеградської четвірки, незалежно від заявника (перевага надається проектам, у яких задіяні інші країни Східного партнерства, а також усі країни Вишеградської групи).   

Максимальний імплементаційний період – 18 місяців (починаючи з квітня 2018 року - найраніше). Загальний бюджет проекту не має перевищувати  €100,000. Проектні пропозиції подаються он-лайн на сервері Вишеградського Фонду http://my.visegradfund.org/ до 12.00 четверга  01.02.2018.

Більше інформації – у додатку та на веб-сайті Вишеградського Фонду http://visegradfund.org/grants/visegrad-grants/visegrad-plus/ .

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

Олександр Малицький   932 дні тому   #  

ГО "Зелений рух" Миколаївщини вже скоро двадцять років спільно з ін. громадськими організаціями та національними товариствами під гаслом "Ні! - Хіросімам і Чорнобилям!" бореться за право на життя і здоров'я та чисте довкілля громадян України і сусідніх народів, загрожених аварійними АЕС та тотальною корупцією атомного відомства і правосуддя в Україні, а також за право на своєчасну і неупереджену інформацію та знайомство з європейськими стандартами якості життя і досвідом наближення до них. З цією метою було засновано незалежну екологічну газету для цільового безкоштовного поширення.
Ми хотіли би взяти участь у конкурсі проектів, але маємо проблему з партнерством і були би вдячні за допомогу у їхньому пошуку.
З повагою, Олександр Малицький - голова "Зеленого руху", редактор незалежної газети, член Громадської Ліги "Україна-НАТО" і Ради Національностей Миколаївщини, 093-5549446, 099-1504964

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.