bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Гранти для створення робочих місць на території Донецької області

Чеська недержавна гуманітарна організація «Людина в біді» (People in need) в Україні проводить конкурс з надання грантів для створення робочих місць на території Донецької області. Дедлайн - 31 березня 2018 р.

Більше грантів у розділі Гранти.

МЕТА КОНКУРСУ

Стимулювання діючого бізнесу, що має потенціал до розширення і створення нових робочих місць для населення та проживає поблизу лінії розмежування.

ХТО МОЖЕ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ПРОЕКТІ?

Участь в проекті можуть приймати підприємства і фізичні особи-підприємці, які ведуть бізнес в одному з районів Донецької області: Бахмутський, Костянтинівський, Мар’їнський, Ясинуватський, а також в містах: Авдіївка, Бахмут, Торецьк, Костянтинівка, Селидове, Мар’їнка.

УМОВИ ПРОЕКТУ

Гранти надаються на конкурсній основі. Рішення про надання гранту приймається конкурсною комісією. Головним критерієм відбору заявок є надання обґрунтованого та ефективного плану використання гранту для створення стійкого робочого місця на строк не менше 6 місяців.

РОЗМІР ГРАНТУ

Розмір гранту визначається кількістю створюваних робочих місць та становить 26 000 гривень за кожне створене робоче місце. Максимальна сума гранту становить 130 000 гривен, при отриманні якої учасник повинен створити не менше 5 робочих місць.

ЦІЛЬОВЕ ВИКОРИСТАННЯ КОШТІВ ГРАНТУ

Отриманий грант може бути використаний на наступні цілі: купівля обладнання, меблів, інструментів, сировини і матеріалів, оренда нежитлових приміщень, виплата заробітної плати, закупівля товарів, придбання франшизи і т.д.

Прийом заявок здійснюється до 31.03.2018 року

Заявка для участі у конкурсі за посиланням  https://goo.gl/uopMKS

 Всі питання щодо даного проекту ви можете направити на електронну скриньку job.ua@pinf.cz

Проект фінансується за підтримки за підтримки американського народу

Контакти

  • 0-800-210-174
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 1  - Нi  

Коментарі

Александр Коваленко   1222 дні тому   #  

Дедлайн - 31 березня 2017, а прийом заявок здійснюється до 31.03.2018 року. Виправте будь ласка.

  •   Пiдписатися на новi
Мазипчук Максим   1221 день тому   #  

Добрий день, пане Олександре! Внесли зміни.

  •   Пiдписатися на новi
Александр Коваленко   1222 дні тому   #  

Питання. Чому постійно обходять Луганську область?

  •   Пiдписатися на новi
Шуліка Наталія   1214 днів тому   #  

Підкажіть, будь ласка, чи планується проведення Дедлайнів для мешканців Луганської області? Та чи планується проведення для місцевого населення? Мені потрібна інформація для надання її для безробітних в ході проведення семінарів. Буду дуже вдячна за відповідь. З повагою провідний фахівець Новоайдарського районного центру зайнятості Шуліка Наталія.

  •   Пiдписатися на новi
Тягло Катерина    1214 днів тому   #  

Пані Наталіє, дякуємо за увагу до інформації, розміщеної на порталі "Гурт". На даний час маємо тільки ту інформацію, що представлена в оголошенні. В усіх дотичних питаннях радимо звертатися за контактами, вказаними в оголошенні про тендер (job.ua@pinf.cz), а також стежити за оновленнями на порталі.

  •   Пiдписатися на новi
Ольга Литовченко   1214 днів тому   #  

Добрий день! Підкажіть, будь ласка: у проекті можуть брати участь тільки вже зареєстровані підприємці? Чи й ті, хто тільки планує почати свій бізнес? Дякую!

  •   Пiдписатися на новi
Мазипчук Максим   1212 днів тому   #  

Добрий день, пані Ольго! Зверніться, будь ласка, за контактами вказаними у повідомленні. З повагою, Максим Мазипчук.

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.