bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурс мікро-грантів на розвиток підприємницької діяльності

Данська Рада у справах Біженців (Danish Refugee Council) за фінансової підтримки Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (Swiss Agency for Development and Cooperation/SDC) і Департаменту Міжнародного Розвитку Великобританії (Department for International Development /DFID)  розпочинає нову програму, спрямовану на підтримку внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та осіб, що постраждали від конфлікту в Україні, які потребують допомоги для початку нового та відновлення або розширення існуючого бізнесу.

Більше грантів у розділі Гранти.

Головна ціль програми: надання можливостей для відновлення/стабілізації джерела коштів для існування та досягнення довгострокових рішень для ВПО та осіб, які постраждали від конфлікту в Україні, шляхом надання благодійної допомоги на початок нового та відновлення або розширення існуючого власного мікробізнесу.

Учасники програми: ВПО з районів з нестабільною політичною і військовою ситуацією, що зареєстровані та проживають на території Донецької, Луганської, Запорізької та Дніпропетровської областей, а також жителі Донецької та Луганської областей, які постраждали від конфлікту в Україні.

Програма передбачає надання 600 бізнес-грантів у розмірі від 300 до 1000 доларів США, в залежності від індивідуальних потреб, на початок нового та відновлення або розширення існуючого бізнесу (гроші будуть спрямовані на банківський рахунок особи в українській валюті за курсом, актуальним на дату перерахування). Бізнес-гранти будуть надані учасникам проекту за умови успішного захисту власної бізнес-ідеї.

Критерії відбору учасників програми:

1) Життєздатність та реалістичність бізнес ідеї, розуміння заявником схеми її реалізації.

2) Наявність досвіду ведення бізнесу у заявника.

3) Актуальність і збалансованість бюджету бізнес-ідеї.

4) Особлива перевага буде надаватися заявникам, сім'ї яких мають соціальну або фінансову вразливість.

Подати заявку можна за посиланням: http://94.153.148.14:8080/title/micro

Заповнення заявки не гарантує автоматичної участі в програмі. Кожна заявка буде розглянута конкурсною комісією, яка прийме рішення щодо подальшої участі заявки в програмі. Рішення конкурсної комісії є остаточним. Данська Рада у справах Біженців залишає за собою право відхилити будь-яку заявку.

Телефони для довідок:

050 367 90 95 Олена

050 610 11 21 Геннадій

073 470 29 07 Антон

Матеріал опублікований у рамках спеціального медіа-проекту «Інформація для свідомих дій: почуй голос постраждалих внаслідок конфлікту на сході України», що  впроваджується Ресурсним центром ГУРТ за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 2  - Нi  

Коментарі

Константинова Катерина   1891 день тому   #  

не відкривається посилання

  •   Пiдписатися на новi
Мазипчук Максим   1891 день тому   #  

Добрий день, пані Катерино! Зверніться, будь ласка, за контактами вказаними у повідомленні. З повагою, Максим Мазипчук.

  •   Пiдписатися на новi
Юлія Ломброзо   1876 днів тому   #  

Доброго вечора.
Скажіть, будь ласка, чи цей грант стосується ВПО з Криму?
Дякую.

  •   Пiдписатися на новi
Мазипчук Максим   1875 днів тому   #  

Добрий день, пані Юліє! Зверніться, будь ласка, за деталями за контактами, вказаними в оголошенні. З повагою, Максим Мазипчук.

  •   Пiдписатися на новi
ОКСАНА ЄЖОВА   1846 днів тому   #  

Добрый день. До какого числа можно подавать заявку?

  •   Пiдписатися на новi
Мазипчук Максим   1846 днів тому   #  

Добрий день, пані Оксано! Зверніться, будь ласка, за контактами вказаними у повідомленні. З повагою, Максим Мазипчук.

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.