bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Гранти на створення та розвиток підприємницької діяльності
09.09.2017

Чеська гуманітарна організація «Людина в біді» (People in need) проводить конкурс на отримання грантів для створення / відновлення і розвитку сталого бізнесу на території Донецької області.

Більше грантів у розділі Гранти.

МЕТА ПРОЕКТУ
Створення і розвиток стійких джерел доходу для жителів Донецької області
УМОВИ ПРОЕКТУ
Гранти надаються на конкурсній основі. Рішення про надання гранту приймається конкурсною комісією. Головним критерієм відбору заявок є ефективність ваших планів по використанню гранту для досягнення мети проекту, а саме:
• наявність ідеї по створенню (розвитку поточного) дрібного бізнесу або самозайнятості;
• наявність конкретного плану дій на 6-12 місяців після отримання гранту;
• обгрунтованість вашої ідеї і очікуваних показників (наприклад, виручки і витрат);

МАКСИМАЛЬНИЙ РОЗМІР ГРАНТУ
Гранти до 25 тисяч гривень можуть бути надані всім учасникам.
Гранти до 50 тисяч гривень можуть бути надані учасникам, які нададуть найбільш перспективні заявки і зможуть зробити власний грошовий внесок у реалізацію бізнес-плану в розмірі не менше 50% від суми гранту.

Заповнити заявку можливо за посиланням: https://goo.gl/k8mkUc

Більш дітальна інформація на сайті: 

http://www.helpfordonbass.org/assistance-detail/15-pomoshty-dlya-samozanyatosti

Матеріал опублікований у рамках спеціального медіа-проекту «Інформація для свідомих дій: почуй голос постраждалих внаслідок конфлікту на сході України», що  впроваджується Ресурсним центром ГУРТ за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США. 

Коментарі

Валерій Харченко   2359 днів тому   #  

Дуже прошу вашої безцінної допомоги для сім’ї кобзаря , наша родина це і є Україна!!! Третій рік в сарайчику живе ваш кобзар Лауреат п’яти міжнародних фестивалів, волонтер АТО з дружиною після інсульту! Дякуючи нашй едності в розголошенні нам лишились бруси і матеріал для перекриття!! Дуже вас прошу давати мою інформацію по групам і своїм друзям! Дружину щоб вилікувати потрібні умови для життя !!! Допоможіть нам вижити!!!! Допоможіть мені дуже вас прошу, потрібна ваша підтримка! Валерій Харченко, місто Дніпро, Україна телефон 098 505 2947!!! Всі ваші гроші які ви нам перераховуєте вкладаються в матеріал для будівлі і підключення проводки ! Слава Україні!!!
VISA
ELECTRON PrivatBank фінансова допомога Western Union 4731 2191 0607 4010
5168 7420 2289 3782 карточка для доларів, ПриватБанк карточка для євро 5168 7420 2480 4167 SWIFT- ПриватБанк https://www.youtube.com/watch?v=2fu-ua_fLAY

  •   Пiдписатися на новi
Вікторія Бикова    2225 днів тому   #  

Підкажіть будь-ласка коли закінчуєтся строк цього гранту?Заздалегіть дякуємо.!

  •   Пiдписатися на новi
Щербаков Максим   2222 дні тому   #  

Доброго дня!
Дедлайн - 15 березня 2018 року.

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.