bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурс на гранти для проведення навчальних турів з метою обміну досвідом між НДО

Форум НДО в Україні оголошує конкурс для недержавних організацій Луганської, Донецької, Харківської, Запорізької та Дніпропетровської областей, що зацікавлені в участі у навчальній програмі з обміну досвідом між НДО. Навчальні тури здійснюються за підтримки Посольства Британії в Україні. Дедлайн - 15 серпня 2017 р.

Більше грантів у розділі Гранти.

ЦІЛІ ПРОГРАМИ:

 • Розвиток інституційного потенціалу українських НДО, що спрямовують свою діяльність на подолання наслідків збройного конфлікту на сході України.
 • Сприяння ефективній участі НДО в стратегічному діалозі на місцевому та центральному рівнях щодо вирішення питань, що пов’язані з ВПО та постраждалим від конфлікту населенням.
 • Сприяння НДО Луганської, Донецької, Харківської, Запорізької та Дніпропетровської областей у підвищенні їх інституційної спроможності, компетентності та кваліфікованості.

ОПИС ПРОГРАМИ:

Проведення навчальних турів розраховано для груп НДО до обраних ними однієї або декількох НДО на території України, у яких вони хотіли б навчитися таким організаційним процесам як: розробка робочого плану та візії організації, лідерство та організаційна структура, управління та операційні функції, HR, фінанси, проектний та програмний менеджмент, зовнішні комунікації, побудова партнерських зв’язків  та іншим процесам на розсуд груп НДО учасників. Усі витрати на проїзд, проживання, харчування та інші витрати на навчальну програму учасників протягом навчальних турів будуть покриті Форумом НДО в Україні.

Передбачаються 2 етапи проведення навчальних турів:

Подання заявки (липень – серпень 2017)

Для подачі заявки на участь у програмі групам з 2або більше НДО буде потрібно виконати наступні підготовчі кроки:

 1. Обрати одну або більше НДО на території України, у яких бажаєте перейняти досвід та самостійно повчитися визначеним організаційним процесам.
 2. Звернутися до обраної\обраних НДО із запитом на проведення навчального туру й отримати лист-підтвердження (зразок можна знайти за посиланням: українською мовою – http://bit.ly/2tJgOzI, англійською мовою – http://bit.ly/2uev8Ub).
 3. Сформувати розклад навчального туру із зазначенням тем і заходів, які будуть проводитися у межах навчального туру.
 4. Розрахувати бюджет програми виходячи із підсумкових витрат на  проїзд, проживання і харчування усіх учасників групи протягом навчальних турів. [Бюджет на одну групу НДО не має перевищувати 35.000 грн.]
 5. Заповнити он-лайн форму з детальною інформацією про НДО заявників, учасників туру, приймаючу\приймаючі НДО, програму і бюджет.

Реалізація програми (вересень – грудень 2017)

 1. Кожна група НДО, яка буде обрана для участі у навчальних турах, повинна підписати офіційну угоду з Форумом НДО в Україні.
 2. Після підписання угоди групи НДО зможуть почати підготовку до запланованих ними навчальних турів.
 3. Протягом цього етапу Форум НДО буде підтримувати постійну комунікацію з учасниками й на свій вибір відвідає декілька навчальних турів.
 4. Через 2 тижні після закінчення навчального туру групи учасників матимуть надіслати розгорнутий звіт про проведений тур, надати власну оцінку його ефективності та надати план наступних кроків НДО по впровадженню отриманих знань.

ВИМОГИ ДО УЧАСНИКІВ:

 • Заява на участь повинна бути від групи НДО: 2або більше НДО, які хочуть поїхати на навчальний тур разом.
 • НДО повинні бути зареєстровані в Україні та/або впроваджувати проекти  на території Луганської, Донецької, Харківської, Запорізької та Дніпропетровської областей.
 • Діяльність НДО спрямована на подолання наслідків збройного конфлікту на сході України.
 • НДО зацікавлені у зміцненні свого організаційного потенціалу та у разі відбору можуть гарантувати свою участь у навчальному турі.

ПРОЦЕС ПОДАННЯ ЗАЯВИ:

Для участі у конкурсі необхідно заповнити онлайн-форму  до 15 серпня 2017 року. 

Супутні питання, будь ласка, надсилайте Івану Сироватко, [email protected]  вказавши у темі електронного листа:  «Навчальні тури з обміну досвідом між НДО».

Результати конкурсного відбору будуть повідомлені електронною поштою не раніше 31 серпня 2017 року. Форум НДО в Україні  обирає учасників програми за якістю заповнення онлайн форми на свій розсуд та залишає за собою право не пояснювати причин відмови заявникам. 

Джерело

Матеріал опублікований у рамках спеціального медіа-проекту «Інформація для свідомих дій: почуй голос постраждалих внаслідок конфлікту на сході України», що  впроваджується Ресурсним центром ГУРТ за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США. 

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 3  - Нi  

Коментарі

Евгений Ильченко   1963 дні тому   #  

А як отримати доступ до форми? Бо наразі видає "Требуется разрешение. Форма доступна только в корпоративном домене владельца. Если вы считаете, что произошла ошибка, свяжитесь с владельцем документа. "

 •   Пiдписатися на новi
Мазипчук Максим   1961 день тому   #  

Добрий день, пане Євгене! Доступ до форми відновлено. З повагою, Максим Мазипчук.

 •   Пiдписатися на новi
Олександр Чумак   1952 дні тому   #  

Доброго дня. Посилання "Джерело" не працює. Де ознайомитися детально про умови участі?

 •   Пiдписатися на новi
Олександр Чумак   1952 дні тому   #  

Питання, чи можна включати в бюджет гонорари екпертам приймаючої сторони? Чи обов'язково діяльність приймаючої сторони теж повинна бути спрямована спрямована на подолання наслідків збройного конфлікту на сході України і чи повинен отримуваний досвід бути теж у межах цього напрямку?

 •   Пiдписатися на новi
Мазипчук Максим   1951 день тому   #  

Добрий день, пане Олександре! Супутні питання, будь ласка, надсилайте Івану Сироватко, [email protected] вказавши у темі електронного листа: «Навчальні тури з обміну досвідом між НДО». З повагою, МАксим Мазипчук.

 •   Пiдписатися на новi
Олександр Чумак   1951 день тому   #  

Дякую.

 •   Пiдписатися на новi
 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.