Громадянське суспільство задля розвитку демократії – конкурс проектних пропозицій від ПРООН

Ви є представником організації громадянського суспільства України? Маєте ідею проекту, який може сприяти покращенню діалогу між організаціями громадянського суспільства та органами влади? Гадаєте, можете реалізувати такий проект протягом року та за умов отримання гранту від ПРООН в обсязі не більше ніж 30 000 дол. США?

Ми шукаємо проекти, які:

 • Пропонують більш ефективні шляхи використання вже існуючих методів діалогу між організаціями громадянського суспільства та органами влади (наприклад, спрямовані на підвищення участі громадян у процесі прийняття рішень на місцевому рівні та у процесі формування та використання коштів місцевих бюджетів; підтримку місцевих ініціатив, механізмів місцевої демократії, публічного контролю та підзвітності органів влади; розробку інноваційних інструментів стимулювання участі громадян; просування порядку денного реформ на регіональному рівні; залучення організацій громадянського суспільства у впровадження Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства на обласному рівні, та інші);
 • Використовують існуючі законодавчо-регуляторні рамки для створення нових майданчиків для діалогу, демонструючи при цьому сталість таких майданчиків;
 • Пропонують реалістичні і продумані заходи в сфері адвокації і лобіювання для внесення змін в існуючі законодавчо-регуляторні рамки з метою поліпшення діалогу між організаціями громадянського суспільства та органами влади.

Протягом останніх років в Україні сталися події, які кардинально змінили політичну та безпекову ситуацію, серйозно вплинули на соціально-економічний розвиток держави і поставили перед урядом України чимало нових викликів. Водночас ці зміни стали стимулом для проведення ряду необхідних реформ у сфері демократичного врядування та повноцінного забезпечення дотримання прав людини в країні. Згідно з останніми дослідженнями GfK і Київського міжнародного інституту соціології, 44% українців не бачать значного прогресу в реалізації реформ, і лише 8% громадян вважають, що вони самі здатні вплинути на ситуацію в країні.

У цьому контексті, активне громадянське суспільство має великий потенціал для просування довгоочікуваних реформ. Організації громадянського суспільства повинні відігравати центральну роль у стимулюванні змін, впливі на законодавство, відновленні діалогу та встановленні довіри до влади, а також у сприянні зміцненню національної єдності.

У рамках нового п’ятирічного проекту «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні», ПРООН за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії щороку підтримуватиме проекти та ініціативи організацій громадянського суспільства за результатами запрошень до подання проектних пропозицій. Більше дізнатись про проект та його пріоритети можна з його буклету (https://issuu.com/undpukraine/docs/booklet-p).

Із детальним запрошенням до подання проектних пропозицій  можна ознайомитись тут (https://issuu.com/undpukraine/docs/first_component_cfp_-_ukr).

З додатковими питаннями, просимо звертатись до п. Олени Урсу електронною поштою [email protected] або +38-044-253-59-65.

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 10  - Нi  

Коментарі

Олександр Чумак   450 днів тому   #  

Не знайшов форму проектної пропозиції проекту «Громадянське
суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні» у форматі, який можна заповнювати.

 •   Пiдписатися на новi
Мазипчук Максим   445 днів тому   #  

Добрий день, пане Олександре! Завантажити форму можна за посиланням http://dhrp.org.ua/uk/publikatsii1/1728-20170614-ua-publication. Щодо уточнення можливих форматів зверніться, будь ласка, за контактами: [email protected] або +38-044-253-59-65.

 •   Пiдписатися на новi
Любов Іванова   448 днів тому   #  

Дедлайн?

 •   Пiдписатися на новi
Мазипчук Максим   445 днів тому   #  

Добрий день! Зверніться, будь ласка, стосовно уточнення програмних запитань за контактами: [email protected] або +38-044-253-59-65.

 •   Пiдписатися на новi
Андрейченко Андрій   438 днів тому   #  

Скажіть, будь ласка, Дедлайн!

 •   Пiдписатися на новi
Олена Урсу   422 дні тому   #  

Доброго дня! Прошу звернути увагу, що прийом заявок у 2017 р. завершено

 •   Пiдписатися на новi
Олександр Чумак   418 днів тому   #  

Жаль, що дедлайн не був зазначений. А коли буде прийом заявок у 2018-му?

 •   Пiдписатися на новi
Олена Урсу   418 днів тому   #  

Ми оголосимо додатково, найімовірніше, навесні. Уже тоді з дедлайном

 •   Пiдписатися на новi
Олександр Чумак   418 днів тому   #  

Дякую.

 •   Пiдписатися на новi
Олександр Чумак   224 дні тому   #  

Доброго дня. Чи вже видомо, колі буже оголошено конкурс у 2018 році? Дякую.

 •   Пiдписатися на новi
 •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.